megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Puskás Akadémia U14

Puskás Akadémia U14

Kapusok

Berkes  Bálint Botond

Berkes

Bálint Botond

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Bozó Mirkó

Bozó

Mirkó

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Radvánszki  Benjámin

Radvánszki

Benjámin

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Hátvédek

Nagy  Gedeon

Nagy

Gedeon

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Turi Áron Zsombor

Turi

Áron Zsombor

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Hegyi  Alexander Maximilian

Hegyi

Alexander Maximilian

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Cserkuti  Zsolt

Cserkuti

Zsolt

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Középpályások

Beke  Barnabás

Beke

Barnabás

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Somogyi  Ádám

Somogyi

Ádám

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Horváth  Márk Szilveszter

Horváth

Márk Szilveszter

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Ilyés Hunor

Ilyés

Hunor

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Kutsera  Kristóf Péter

Kutsera

Kristóf Péter

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Tóth  Olivér

Tóth

Olivér

ADATLAP VESZEK EGY MEZT
Varga Zsombor Koppány

Varga

Zsombor Koppány

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Támadók

Mondovics Kevin

Mondovics

Kevin

ADATLAP VESZEK EGY MEZT

Vezetőedző

Körtvélyesi István

Körtvélyesi  István

Stáb

Pálfi  Milán

Pálfi

Milán

Páyaedző

Korábbi mérkőzések

Ellenfél Végeredmény Időpont Jellege Helyszín
MTK Budapest 1-2 (1-0) 2021-04-10 Bajnoki Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
Vasas Kubala Akadémia 0-1 (0-1) 2021-04-03 Bajnoki Puskás Akadémia
Nyíregyháza Spartacus FC 0-4 (0-1) 2021-03-27 Bajnoki Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep

Aktuális


Eredmények a múlt hétről

Felnőtt- és utánpótláscsapataink eredményei a múlt...


Pályán az utánpótlás – bajnoki körkép

Szombaton az U19-es, az U16-os és az U14-es korosztály, vasárnap pedig a...


Eredmények a múlt hétről

Felnőtt- és utánpótláscsapataink eredményei a múlt...

PAFC - MTK BUDAPEST

április 18. | 15:15 Pancho Aréna

MECCSINFÓ nyilnyil

PAFC - MTK BUDAPEST

MECCSINFÓ nyilnyil

április 18. | 15:15 | Pancho Aréna

PAFC - MTK BUDAPEST

április 18. | 15:15 | Pancho Aréna

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

SC Sopron - Puskás Akadémia FC II  1-1
Puskás Akadémia U19 (leány) - Haladás-Viktória  4-0
Ferencvárosi TC - Puskás Akadémia FC  1-1
Illés Akadémia-Haladás - Puskás Akadémia U16  0-2
MTK Budapest - Puskás Akadémia U14  1-2
Puskás Akadémia U19 - MOL Fehérvár FC  5-0
Budapest Honvéd MFA - Puskás Akadémia U15  1-2
Puskás Akadémia FC II - Lipót Pékség SE  1-0
Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC  2-0
ZTE FC - Puskás Akadémia FC (Női NB II)  0-5