megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP
HUN ENG

A FELCSÚTI UTÁNPÓTLÁS NEVELÉSÉÉRT ALAPÍTVÁNY

ALAPÍTÓJA
Orbán Viktor 
KURATÓRIUMA
Mészáros Lőrinc elnök   
Harangozó László
Oláh János
FELÜGYELŐBIZOTTSÁGA
Jakab János elnök
Mészáros János
Szabó Lajos
SZAKMAI TANÁCSADÓ TESTÜLETE
Dr. Csabai József (Kanada)
Tóth-Zele József (Spanyolország)

PUSKÁS AKADÉMIA

VEZETŐSÉG
Tulajdonosi tanácsadó Komjáti András
Klubigazgató Tóth Balázs
Akadémiaigazgató Liszkai Dezső
Gazdasági igazgató Hamar Attila Albertné
Műszaki igazgató Mészáros László
Kollégiumigazgató Kiss Zoltán
Kommunikációs és marketing igazgató Istenes László
Jogi képviselő Dr. Vörös József
VIP-menedzser Wollein Judit
GAZDASÁGI ÉS HUMÁNERŐFORRÁS-OSZTÁLY
HR-asszisztens Kiss Brigitta
Könyvelő Forisek Beatrix, Puskáné Bóka Éva
Pénzügyi asszisztens Bognár Tímea, Sempergerné Kasza Mónika
Recepciós Trankerné Vörös Andrea
PUSKÁS AKADÉMIA FC
Mészáros László (PAFC ügyvezető)
Bolla Krisztián (PAFC ügyvezető-helyettes)
Hornyák Zsolt (vezetőedző)
Pető Zoltán (technikai vezető)
Polonkai Attila (asszisztens edző)
Vanczák Vilmos (asszisztens edző)
Balajcza Szabolcs (kapusedző)
Dr. Vaszilkó Péter (csapatorvos)
Dr. Nagy Tamás (csapatorvos) 
Egon Kunzmann (erőnléti edző)
Feszthammer Réka (fizioterapeuta)
Purger Szilárd (rehabilitációs edző) 
Hajnal Imre Zsolt (masszőr)
Kiss István (masszőr)
Héring Erzsébet (szertáros)
Weizengruber Istvánné (szertáros)
Nagy Gábor (scout)
Tóth Balázs (scout)
AKADÉMIA
Akadémiaigazgató Liszkai Dezső
Igazgatói asszisztens Mohácsi Klaudia
Szakmai és képzési vezető Horváth Péter
Operatív vezető Havas Máté
Nemzetközi kapcsolatokért felelős vezető Mátrai Márk
Utánpótlás technikai vezető Gáspár Máté
Utánpótlás-menedzser Csordás Szabolcs
Utánpótlás informatikai menedzser Juhász Péter
Utánpótlás-irodavezető Szabó Zsuzsanna
Kit menedzser  Balla Tihamér
Az egyéni képzés vezetője Kanta Szabolcs
NB II Visinka Ede, Berndt András
NB III Nagy Ádám, Bárdosi Balázs
U19 Székely Gábor, Kiss Márton György
U17 Mónos Tamás, Burányi Tamás
U16 Nagy Szilárd
U15 Fóris Róbert, Szabó Dániel
U14 Körtvélyesi István, Pálfi Milán
Kapusedző Mitring István (NB III, U19)
Deli Zoltán (U17, U16)
Molnár Péter (U15, U14)
Az egyéni képzésért felelős edzők Fodor Marcell
Laczkó Zsolt
Magasföldi József
Bodor Boldizsár
Sallai Tibor
RealTanoda szakmai koordinátor Baboss Botond
Felcsút SE és női szekció
Koordinátor Lacza Albert
PAFC III Szabó Dániel
Megyei U19 Mezei Ferenc
Megyei U16 Pálfi Milán
Regionális U13 Móri Tamás
Regionális U12 Gálos Zoltán
Bozsik U11 Balla Tihamér
Bozsik U10 Sulyok Attila
Bozsik U9 Lacza Albert
Bozsik U7 Szilágyi Tamás
Női szekcióvezető Halászi Kinga
Női utánpótlás menedzser Fóris Renáta
Női NB II Halászi Kinga
Női U19 Mészáros Dalma
Női U16 Krascsenics Petra
Női U14 Szalkai Kitti
Női erőnléti edző Bajcsy Krisztina
Kapusedző Mitring István
SPORTTUDOMÁNYI RÉSZLEG
Sporttudományi csoportvezető Marczinka Tamás
Erőnléti csoport Bajor Richard (NB III, erőnléti edző)
Németh Tamás (U19, erőnléti edző)
Radó Dániel (U16, erőnléti edző)
Répási Bendegúz (U15, U14, erőnléti edző)
Rehabilitációs csoport Farkas Dániel (NB III, vezető gyógytornász)
Szűcs Péter (NB II, gyógytornász)
Bali Mariann (U17, U16, gyógytornász)
Petrovics Panna (U15, U14, gyógytornász)
Saáry Andrea (gyógytornász)
Büi Deborah (lánykorosztályok, gyógytornász)
Vidics János (NB III, masszőr)
Sulyok Barnabás (U19, masszőr)
Hoffer Dávid (U17, U16, masszőr)
Buzár Miklós (U15, U14, masszőr)
Macsi Lilla (női masszőr)
Videóelemző csoport Horváth Péter (U19, csoportvezető)
Kovács Tamás (NB III)
Budai Gergely (U17)
Kólya Zoltán (U15)
Horváth János (U14)
Deák Zsolt (U16)
Sportpszichológiai csoport Kocsis Erika (sportpszichológus)
Bartos Beáta (mentálhigiénés szakember)
ORVOSI CSOPORT
Csoportvezető Dr. Pelle Judit
Orvosi Stáb Dr. Dani Barbara (fogorvos)
Dr. Kohl Zsuzsanna (rezidens)
Dr. Kovács Attila (kardiológus)
Dr. Szelid Zsolt (kardiológus)
Dr. Váradi Éva (radiológus)
Dr. Lejkó Dezső (ortopéd-traumatológus)
Dr. Magyar Mátyás (sérülésellátásért felelős orvos)
Dr. Zsidek Lajos (sérülésellátásért felelős orvos)
Hegyi Karina (ápoló, orvosi asszisztens)
Gebauer Krisztina (ápoló, orvosi asszisztens)
Homolya Orsolya (dietetikus)
KOMMUNIKÁCIÓ és MARKETING
Kommunikációs és marketingigazgató Istenes László
Kommunikációs osztályvezető Erdmann Mátyás
Sajtókapcsolatok Horváth László
Marketingmenedzser Berzlánovich Lívia
Szerkesztő Nagy Enikő
Horváth Bálint
Operatőr-vágó Döme László
Fekete Imre
Góczán András
Fotó/Webtervezés Döme László Balázs
Fotó Barbara Gabriella
Közösségi média szerkesztő Tollár Dániel
Marketingmunkatárs Sárközi Bettina
Kiadványszerkesztő Lorentz Attila
PTV Fekete Imre
Stúdió, hangosbemondás Lévai Imre
Ifj. Spindler József
Ajándékbolt Bessenyei-Holka Petra
Jóna Teréz
Idegenforgalmi referens Lajtai Dóra
Öregdiák központ
Öregdiák Központ vezető Mácsodi Ferenc
Titkár Tavali Emil
KOLLÉGIUM
Igazgató Kiss Zoltán
Igazgatóhelyettes Hegyi Márk †
Nevelőtanárok Ásványi Balázs
Baboss Botond
Csepeli Lászlóné
Dudás József
Kecskés Péter
Radnainé Enyedi Judit
Rivnyák Ferenc
Sipos Árpád
Samuné Pásztor Mária
Óraadó tanárok Flier Éva (történelem, magyar nyelv és irodalom)
Toldi Szilvia (angol)
SPORTLÉTESÍTMÉNY
Műszaki igazgató Mészáros László
Igazgatóhelyettes Szabó Péter
Létesítményvezető Koncz József
Műszaki asszisztens Stricker Bernadett
Rendszergazdák  Antal Csaba, Kiss Renátó
Karbantartók Vezető: Szám Ferenc 
id. Szöllősi Pál
Keresztesi Tamás
Litter László
Putnoki Gábor
Gépész karbantartók Kern András
Autóbuszvezetők Boros Balázs
Dánél László
Majnár Krisztián
Nagy István
Ódor Csaba
Stricker József
Tankó Zoltán
Varga Richárd
Mosoda Nagy Zsoltné
Matus Edina
Pályakarbantartók Vezető: ifj. Szöllősi Pál
Bancsi Ferenc
Barna Norbert
Bőcs István
Erdész Imre
Heitler Tamás
Hostyánszki László
Kovács Miklós
Mérten Tamás
Mohos Norbert
Németh Péter
Nitti Tamás
Parti Tamás
Polgár Tibor
Resch Bence †
Resch Roland
Tóth Gábor
Utánpótlás- szertárosok Szendreiné Papp Erika
Szerencsés Lászlóné
Varga Andrea
Vígh Andrásné
Takarítók vezetője Mészáros Lionella
A Felcsúti Letenyey Lajos 
Gimnázium, Szakgimnázium
és Szakközépiskola takarítói
 
Boros Istvánné
Gyulainé Fehér Ágnes
Mohos Sándorné
A kollégium takarítói Szerencsés Anita
Szerencsés Zsuzsanna
Az orvosi épület takarítója Heitler Sándorné
A Pancho Aréna takarítói Barócsi Noémi
Kalocsa Attiláné
Máté Zsanett
Schnepp Katalin
Szabó Aranka
Szalai Zsuzsanna
SPORTKOMPLEXUM
Takarítás Zsombok Imréné (csoportvezető)
Ács Adrienn (takarítónő)
Bakonyi Zoltánné (takarítónő)
Kalocsáné Árki Mónika (takarítónő)
Mészáros Zoltánné (takarítónő)
Pop Edina (takarítónő)
Selettye Sándorné (takarítónő)
Szabó Lászlóné (takarítónő)
ÉTTEREM
Vezető Balogh György
Szakács Bodnár Gábor
Schubert Jánosné
Iványi Dávid
Szeitz János
Vendéglátós Schubert Judit
Konyhai kisegítő Flier Istvánné
Hadlaczkyné Tóth Ágnes
Huszár Tiborné
Kincses Julianna Borbála
Kovács Zsuzsa
Nagy Istvánné
Petrovits Ferencné
Schmidt Jánosné
Böck Zsuzsanna
Kiss Ildikó
PUSKÁS AKADÉMIA SPORT HOTEL
Vezető Czene Ferenc
Üzletvezető Körözsi Patrik
Adminisztrátor Körözsiné Bölcs Amanda
Főpincér Mede Krisztián
Krammer László
Felszolgáló Harangozó-Nyul Tímea
Pultos Fehér Ildikó
Mészáros Klaudia
Tulkovics Gabriella
Séf Váradi Roland
Séf-helyettes Balázs Péter
Varga Viktor
Szakács Szabó József
Berki István
Kulcsár Xénia
Szedlákné Héring Arabella
Konyhai kisegítő Köleséri Kitti
Darabos Éva
Szobaasszony Burai Adrienn
Karbantartó Börcs András
Spindler József
Csercsák István
Szente József
Szentgyörgyi Gábor
Lovász Dobronyi László
Kasszás Varga Mihály Balázsné
PUSKÁS INTÉZET
Igazgató Balogh Balázs
Archívumkezelők Balogh Bence
Hernády Béla

BFC Siófok - Puskás Akadémia FC

szeptember 19. | 18:00 Révész Géza utcai Stadion

MECCSINFÓ nyilnyil

BFC Siófok - Puskás Akadémia FC

MECCSINFÓ nyilnyil

szeptember 19. | 18:00 | Révész Géza utcai Stadion

BFC Siófok - Puskás Akadémia FC

szeptember 19. | 18:00 | Révész Géza utcai Stadion

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia U17 (leány) - Astra-Activtek HFC-Üllő  19-0
Puskás Akadémia U15 (leány) - Astra-Activtek HFC-Üllő  15-0
Puskás Akadémia FC II - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő  1-2
Ferencvárosi TC - Puskás Akadémia U15  4-0
Puskás Akadémia U19 - Illés Akadémia-Haladás  2-1
Puskás Akadémia U17 - MTK Budapest  1-1
Puskás Akadémia U16 - Paksi FC  2-1
Puskás Akadémia U14 - Vasas Kubala Akadémia  1-3
MTK Budapest - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  2-2
Astra-Activtek HFC-Üllő - Puskás Akadémia U19 (leány)  1-0