megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP
HUN ENG

A FELCSÚTI UTÁNPÓTLÁS NEVELÉSÉÉRT ALAPÍTVÁNY

ALAPÍTÓJA
Orbán Viktor 
KURATÓRIUM
Mészáros Lőrinc elnök   
Harangozó László
Oláh János
FELÜGYELŐBIZOTTSÁG
Jakab János elnök
Mészáros János
Szabó Lajos
SZAKMAI TANÁCSADÓ TESTÜLET
Dr. Csabai József (Kanada)
Tóth-Zele József (Spanyolország)
VEZETŐSÉG
Tulajdonosi tanácsadó Komjáti András
Klubigazgató Tóth Balázs
Akadémiaigazgató Liszkai Dezső
Gazdasági igazgató Hamar Attila Albertné
Műszaki igazgató Mészáros László
Kollégiumigazgató Kiss Zoltán
Kommunikációs és marketingigazgató Istenes László
Jogi képviselő Dr. Vörös József
GAZDASÁGI OSZTÁLY
Gazdasági igazgató Hamar Attila Albertné
HR-asszisztens Kiss Brigitta
Bér- és tb-ügyintéző Metzgerné Szabó Zsuzsanna
Könyvelők Forisek Beatrix
Puskáné Bóka Éva
Veres Ágnes
Pénzügyi asszisztensek Bognár Tímea
Sempergerné Kasza Mónika
PAFC (NB I)
Komjáti András (tulajdonosi tanácsadó)
Tóth Balázs (klubigazgató)
Mészáros László (ügyvezető)
Bolla Krisztián (ügyvezető-helyettes)
Hornyák Zsolt (vezetőedző)
Pető Zoltán (technikai vezető)
Polonkai Attila (asszisztens edző)
Vanczák Vilmos (asszisztens edző)
Balajcza Szabolcs (kapusedző)
Egon Kunzmann (erőnléti edző)
Dr. Abkarovits Géza (az NB I-es orvosi stáb vezetője)
Feszthammer Réka (gyógytornász és manuálterapeuta)
Purger Szilárd (rehabilitációs edző) 
dr. Michal Kopcan (mentális tréner)
Hegedűs Béla (technikai munkatárs)
Nagy Gábor (játékosmegfigyelő)
Tóth Balázs (játékosmegfigyelő)
Macsicza Dávid (videóelemző)
Hajnal Imre Zsolt (masszőr)
Kiss István (masszőr)
Héring Erzsébet (szertáros)
Weizengruber Istvánné (szertáros)
Puskás Akadémia stáb
Akadémiaigazgató Liszkai Dezső
Szakmai vezető Horváth Péter
Operatív vezető Havas Máté
Képzési felelős Székely Gábor
A Labdarúgó Módszertani Központ  Marczinka Tamás
Utánpótlás-menedzser Csordás Szabolcs
Utánpótlás-iroda Szabó Zsuzsanna
KIT-menedzser  Balla Tihamér
Az amatőr szekció szakmai koordinátora Lacza Albert
NB III technikai vezető Gáspár Máté
Az akadémiai szekció utánpótláscsapatainak vezetőedzői Nagy Ádám (NB III)
Körtvélyesi István (U19)
Laczkó Zsolt (U17)
Kiss Márton (U16)
Lednitzky András (U15)
Deák Zsolt (U14)
Akadémiai asszisztens edzők Szemerédy Koppány (NB III)
Szilvási Zoltán (U19)
Kovács Gábor (U17)
Szabó Dániel (U16)
Budai Gergely (U15)
Nagy Szilárd (U14)
Az akadémiai egyéni képzésért felelős edzők Kanta Szabolcs
Fodor Marcell
Fóris Róbert
Magasföldi József
Sándor István 
Kapusedzők Mitring István
Deli Zoltán
Molnár Péter
Női szekció Halászi Kinga (a női szakág vezetője, a női NB I vezetőedzője)
Mészáros Dalma (a női NB I asszisztens edzője)
Fóris Renáta (a női szakág utánpótlás-menedzsere)
Eigner Eszter (leány U19, vezetőedző)
Krascsenics Petra (leány U17, vezetőedző)
Szalkai Kitti (leány U15, vezetőedző)
Eigner Eszter (leány U15, vezetőedző)
Az orvosi csoport vezetője dr. Pelle Judit
Orvosi csoport dr. Dani Barbara (fogorvos)
dr. Kovács Attila (kardiológus)
dr. Lejkó Dezső (ortopéd-traumatológus)
dr. Magyar Mátyás (sérülés ellátásért felelős traumatológus)
dr. Szelid Zsolt (kardiológus)
dr. Váradi Éva (radiológus)
dr. Zsidek Lajos (sérülés ellátásért felelős traumatológus)
Gebauer Krisztina (ápoló, orvosi asszisztens)
Kasziba Enikő (ápoló, orvosi asszisztens)
Erőnléti csoport Radó Dániel (NB III, erőnléti edző)
Répási Bendegúz (U19, erőnléti edző)
Likár Marcell (U17, erőnléti edző)
Ország Péter (U16, erőnléti edző)
Németh Tamás (U15, erőnléti edző)
Bajcsy Krisztina (női NB I, leány U19, erőnléti edző)
Boér Renáta (leány U17 és U15, erőnléti edző)
Rehabilitációs csoport Farkas Dániel (NB III, gyógytornász)
Saáry Andrea (gyógytornász)
Kazári Bence (rehabilitációs edző)
Sáfrány Zoi Petra (gyógytornász)
Petrovics Panna (gyógytornász)
Büi Deborah (gyógytornász)
Kasza Kitti (rehabilitációs edző)
Morosics Ilka (gyógytornász)
Vidics János (NB III, masszőr)
Sulyok Barnabás (masszőr)
Hoffer Dávid (masszőr)
Buzár Miklós (masszőr)
Macsi Lilla (a női csapatok masszőre)
Videóelemző csoport Bacsa Anna (videóelemző)
Keszi Erik (videóelemző)
Heitler Tamás (videóelemző)
Tehetségkutatás Horváth János (tehetségkutató)
Kólya Zoltán (tehetségkutató)
Nagy László (tehetségkutató)
Sportolói személyiség- és mentálfejlesztő csoport Hamar Ildikó (csoportvezető)
Kovács Tamás (mentális fejlesztés)
Felcsút SE Szabó Norbert (óvodai program koordinátor)
Szabó Dániel (PAFC III, vezetőedző)
Szilágyi Tamás (U19, vezetőedző)
Pálfi Milán (U15, vezetőedző)
Móri Tamás (U13, vezetőedző)
Kovács Zoltán (U12, vezetőedző)
Balla Tihamér (U11, vezetőedző)
Sulyok Attila (U10, vezetőedző)
Fenyvesi Szabolcs (U9, vezetőedző)
Szabó Norbert (U7, vezetőedző)
Technikai edzők Gálos Zoltán (U13–U12)
Szilágyi Tamás (U19–U7)
Marton Henrik (kapusedző)
KOMMUNIKÁCIÓ és MARKETING
Kommunikációs és marketingigazgató Istenes László
Igazgatói asszisztens Mohácsi Klaudia
Sajtókapcsolatok Horváth László
Marketingmenedzser Berzlánovich Lívia
Szerkesztő Erdmann Mátyás
Nagy Enikő
Operatőr-vágó Döme László
Fekete Imre
Góczán András
Fotó, weboldal fejlesztés Döme László Balázs
Közösségimédia-szerkesztő Tollár Dániel
Marketingmunkatárs Sárközi Bettina
Sztik Valentina
Kiadványszerkesztő Lorentz Attila
PTV Fekete Imre
Stúdió, hangosbemondás Ifj. Spindler József
Ajándékbolt Bessenyei-Holka Petra
Jóna Teréz
Idegenforgalmi referens Lajtai Dóra
KOLLÉGIUM
Igazgató Kiss Zoltán
Igazgatóhelyettes Hegyi Márk †
Nevelőtanárok Ásványi Balázs
Baboss Botond
Csepeli Lászlóné
Dudás József
Kecskés Péter
Radnainé Enyedi Judit
Rivnyák Ferenc
Samuné Pásztor Mária
Sipos Árpád
Tavali Emil
SPORTLÉTESÍTMÉNY
Műszaki igazgató Mészáros László
Műszakiigazgató-helyettes Szabó Péter
Műszaki vezető Koncz József
Műszaki asszisztens Stricker Bernadett
Recepciós Trankerné Vörös Andrea
Takarítók vezetője Mészáros Lionella
Takarítók Heitler Sándorné (orvosi épület)
Szerencsés Anita (kollégium)
Szerencsés Zsuzsa (kollégium)
Boros Istvánné (Letenyey)
Gyulainé Fehér Ágnes (Letenyey)
Mohos Sándorné (Letenyey)
Vállajiné Fodor Zsanett (Letenyey)
Bálványkövi Klaudia (Pancho Aréna)
Barócsi Noémi (Pancho Aréna)
Kalocsa Attiláné (Pancho Aréna)
Máté Zsanett (Pancho Aréna)
Szabó Aranka (Pancho Aréna)
Szalai Zsuzsanna (Pancho Aréna)
Szauer Bernadette (Pancho Aréna)
Czagler Zoltánné (Pancho Aréna)
Varga Katalin (leánykollégiumok)
Zsombok Imréné (PASK)
Bakonyi Zoltánné (PASK)
Fehér Dezsőné (PASK)
Kalmár Katalin (PASK)
Németh Erika (PASK)
Pop Edina (PASK)
Selettye Sándorné (PASK)
Szabó Lászlóné (PASK)
Szegediné Zentai Hajnalka (PASK)
Szertárosok (utánpótlás) Egressy Gyuláné
Papp Sándorné
Szendrei Lászlóné
Varga Andrea
Vígh Andrásné
Mosoda Bánszki Bella
Matus Edina
Nagy Zsoltné
Ódorné Lezsák Olga
Vezető pályakarbantartó Szöllősi Pál
Pályakarbantartók Resch Bence †
Ángyás Dániel
Bancsi Ferenc
Barna Norbert
Berkeszi Balázs
Bőcs István
Dobozi Zsolt
Erdész Imre
Jankács Gergely
Kovács Miklós
Mérten Tamás
Németh Péter
Parti Tamás
Polgár Tibor
Resch Roland
Tóth Gábor
Turán Attila
Végh Richárd
Kertészek Schubert Zoltánné
Kiss Patrícia
Lamoliné Gáspár Ramóna
Matusné Ángyás Beatrix
Vezető karbantartó Szám Ferenc
Karbantartók Keresztesi Tamás
Litter László
Putnoki Gábor
id. Szöllősi Pál
Gépész karbantartók Dóra István
Kern András
Láng István
Autóbusz-vezetők Boros Balázs
Boros József
Dánél László
Majnár Krisztián
Ódor Csaba
Stricker József
Tankó Zoltán
Varga Richárd
Rendezvénytechnikus Kiss Renátó
ÉTTEREM
Vezető Balogh György
Séf Bodnár Gábor
Szakács Schubert Jánosné
Iványi Dávid
Szeitz János
Vendéglátós Schubert Judit
Kiss Ildikó
Konyhai kisegítő Böck Zsuzsanna
Flier Istvánné
Hadlaczkyné Tóth Ágnes
Huszár Tiborné
Kincses Julianna Borbála
Kovács Zsuzsa
Petrovits Ferencné
Schmidt Jánosné
PUSKÁS INTÉZET
Igazgató Balogh Balázs
Archívumkezelő Balogh Bence
ÖREGDIÁKKÖZPONT
Vezető Mácsodi Ferenc
Titkár Tavali Emil
REALTANODA
Szakmai koordinátor Baboss Botond
PUSKÁS AKADÉMIA SPORT HOTEL, ALCSÚTI ARBORÉTUM
Vezető Czene Ferenc
Üzletvezető Körözsi Patrik
Adminisztrátor Körözsiné Börcs Amanda
Chef Váradi Roland
Chefhelyettes Varga Viktor
Szakácsok Balázs Péter
Berki István
Kulcsár Xénia
Szabó József
Szedlákné Héring Arabella
Vágó István
Felszolgálók Fenyvesiné Fehér Ildikó
Harangozó-Nyúl Tímea
Krammer László
Mede Krisztián
Mészáros Klaudia
Tulkovics Gabriella
Ferge Martin
Oláh Dávid
Kisegítők Darabos Éva
Horváth Erzsébet
Köleséri Kitti
Sztojka Erzsébet
Takarító Burai Adrienn
Karbantartók Csercsák István
Börcs András
id. Szente József
id. Spindler József
Szentgyörgyi Gábor
Biztonsági őr John Péter
Lovász Dobronyi László
Pénztáros Varga Mihály Balázsné
FELCSÚTI LETENYEY LAJOS GIMNÁZIUM, TECHNIKUM ÉS SZAKKÉPZŐ ISKOLA
Igazgató Bányai György
Általános igazgatóhelyettes Glaszhütterné Kiss Annamária
Szakmai igazgatóhelyettes Kocsonya Kálmán
Gyakorlati oktatásvezető Papp Csaba
Intézményi lelkész Mácsodi Ferenc
Iskolapszichológus Kocsis Erika
Könyvtáros Koncz Evelin
Veresné Faddi Adrienn
Gazdasági referens Fülöp Eszter
Iskolatitkár Metzgerné Csepecz Ibolya
Pedagógiai asszisztens, rendszergazda Szecsődi Zsolt
Portás Litter Edit
Konyhai laboráns Szabóné Seres Bianka
Karbantartó Kiss Kálmán
Balogh Tibor
Közismereti tanárok Aradi-Varga Katalin (biológia, kémia)
Ásványi Balázs (magyar nyelv és irodalom)
Baboss Botond (katolikus hittan)
Balázs Árpád (történelem)
Bajcsy Krisztina Mária (sportgimnasztika)
Becseiné Kárándi Ilona (matematika, kémia)
Cseh Kornél (katolikus hittan)
Cservenka Gábor (angol nyelv)
Csordásné Bárányos Márta (német nyelv)
Hegyi Márk † (földrajz)
Horváth Gabriella (matematika, fizika)
Horváth Péter (matematika)
Kazinczy-Jámbor Ágnes (német nyelv)
Kecskés Péter (ének-zene)
Kiss Zoltán (testnevelés)
Mazgon Máté (német nyelv)
Németh Éva (rajz)
Pekk Tamás (magyar nyelv és irodalom)
Pintér Katalin (angol nyelv)
Sipos Árpád (testnevelés)
Szabadhegy Judit (angol nyelv)
Szebik Károly (evangélikus hittan)
Tamáska Edit (matematika, informatika)
Veresné Faddi Adrienn (magyar nyelv és irodalom)
Zámbóné Tóth Emese (angol és német nyelv)
Szakmai tanárok Csiba Zoltán (agrármérnöktanár)
Csuta Zsolt (cukrász szakoktató)
Dankai László (szakács szakoktató)
Fóris Róbert (testnevelés fakultáció)
Gurabi-Horváth Katalin (agrármérnöktanár)
Huszti Erzsébet (agármérnöktanár)
Papp Zoltán (vendéglátós szakoktató)
Petrik Márta (vendéglátós szakoktató)
Simondán Mihály (agrármérnöktanár)
Varga Gergely (szakács szakoktató)
Venguszt Marcell (elsősegélynyújtás-oktatás)
Virágh Zoltán (felszolgáló szakoktató)
Zimmermann Imre (szakács szakoktató)
ENDRESZ GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
Igazgató Sulyok Attila
Igazgatóhelyettes Szabó Ferencné
Oktatók Benye Irma (informatika)
Bohácsné Képíró Ilona (matematika)
Csordásné Bárányos Márta (német nyelv)
Éhmann Gáborné Havas Mária (magyar nyelv és irodalom)
Krúdyné Kaposvári Ágnes (biológia)
Györki Andrea (földrajz)
Matusek Péter (angol nyelv)
Lipták Andrea (angol nyelv)
Óvári Zsolt (történelem, testnevelés)
Pekk Tamás (magyar nyelv és irodalom)
Pénzes Klára (matematika)
Sulyok Attila (testnevelés)
Szabó Ferencné (fizika)
Vörösné Székely Henriett (kémia, technika, informatika)

Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC

augusztus 14. | 18:00 Kisvárdai Várkerti Stadion

MECCSINFÓ nyilnyil

Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC

MECCSINFÓ nyilnyil

augusztus 14. | 18:00 | Kisvárdai Várkerti Stadion

Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC

augusztus 14. | 18:00 | Kisvárdai Várkerti Stadion

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

ETO Akadémia - Puskás Akadémia FC II  2–3
DAC – Puskás Akadémia U14 (Nagy Adrián-emléktorna, Léva, elődöntő)  1–6
ETO FC Győr – Puskás Akadémia (leány U17, felkészülési mérkőzés)  2–5
ETO FC Győr – Puskás Akadémia (leány U15, felkészülési mérkőzés)  0–8
Diósgyőri VTK – Puskás Akadémia U16 (II. DVTK Rakaczki-kupa)  3–2/2–2
Puskás Akadémia – FC STK 1914 Somorja U14 (Nagy Adrián-emléktorna, Léva, döntő)  10–0
Puskás Akadémia – NK Osijek U17 (felkészülési mérkőzés)  2–3
TSC – Puskás Akadémia U15 (TSC Kupa)  0–2
Puskás Akadémia U16 - Legia Warszava (Rakaczki Kupa)  1–3
Puskás Akadémia U15 – Crvena Zvezda (TSC Kupa)  2–1