megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Heti mérleg


Akadémistáink játékpercei a múlt hétvégéről.

NB III, kelet:

DVTK II–Sényő (Szőke Adrián gólt szerzett és mind a 90 percet pályán töltötte a hazaiaknál)

Vasas II–Karcag (Hosszú Zétény 20 percre szállt be)

Békéscsaba II–Körösladány (Fazekas Lóránt 90, Sipos Gábor 72 percet kapott)

Hatvan–DEAC (Tarnóczi Roland: 90 perc)

Kisvárda II–BVSC (Tóth Keve 68, Horváth Roland 30 percet játszott)

Tiszaújváros–Hajdúszoboszló (Kundrák Adrián 74 percet volt fent)

Pénzügyőr–Eger (Pusztai Dániel 72 perc, illetve Fényes Szabolcs és a gólt is szerző Papp Kristóf percet játszott)

 

Közép csoport:

MTK II– Paks II (Biben Barnabás: 90)

ESMTK–Szolnok (Lipcsei Ádám: 90)

Dabas–Bánk (Sziklási Gergely 90, illetve Zima Ádám is)

Hódmezővásárhely–Iváncsa (Schildkraut Krisztián 50 percet, illetve Varga Ádám és a gólt is szerző Vallejos Dominique 90-et játszott)

Honvéd II–Cegléd (Polák Kevin: 90)

Dunaújváros–PEAC (Papp Máté és Galambos Ádám: 90 perc)

 

Nyugat:

ZTE II–PAFC II (Gazdag Merse, Major Marcell, Kern Martin, Babós Levente, Bohdan Makara, a gólt szerző Kicsun 90-90, a gólt szerző Dusinszki Szabolcs 83 percet játszott, helyére Horbanyov állt, a gólt szerző Vizler Lászlót Szabó Valentin váltotta a 66. percben, akkor jött be Piscsur is)

Fehérvár II–Teskánd (Berekali Márk: 90 perc)

Csorna–ETO Akadémia (Csáki Armand 90, Mitring Zsombor 70 percet volt pályán)

Budaörs–III. KER (Tóth Attila és Vida Kristóf 90, Tóth Bence 20 percet játszott, illetve Elek Bence is végig pályán volt)

Kaposvár II–Kelen (Mikler Dániel és Kocsis Barnabás 90, illetve Pintér Bence és Rétyi Tamás is, Rónaszéki Botond 20 percet töltött pályán)

Balatonfüred–Zsámbék (Erdélyi Ádám, illetve a gólt is szerző Kerék László is végig játszott)

Tatabánya–Nagykanizsa (Molnár Tibort Hajas Attila váltotta a 79. percben, illetve Szabó Patrik végig pályán volt)

Komárom–Veszprém (Nagy Zalán és Schiller Patrik 90, Vincze Viktor 20, illetve Dobsa Gergó 90, Lőrincz Attila 10 perc)

Bicske–Érd (Lencsés Bálint: 90) 

Mór–Gyirmót II (Tar Bálint 90, Varga Balázs 66, illetve Király Patrik és Artem Nahirnij: 81 perc)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Labdarúgás és tudomány: eszmecsere minden szegmensben

Eddigi legátfogóbb konferenciáját rendezte akadémiánk,...

Kitüntették Pelle Judit doktornőt

Rangos elismerésben részesült a Puskás Akadémia orvosi...

Évet zár az U14 is

Az elmét is fel kell frissíteni egy nagy meccs előtt. Ezt vallja Almási...

TOVÁBBI HÍREK

Heti mérleg


Akadémistáink játékpercei a múlt hétvégéről.

NB III, kelet:

DVTK II–Sényő (Szőke Adrián gólt szerzett és mind a 90 percet pályán töltötte a hazaiaknál)

Vasas II–Karcag (Hosszú Zétény 20 percre szállt be)

Békéscsaba II–Körösladány (Fazekas Lóránt 90, Sipos Gábor 72 percet kapott)

Hatvan–DEAC (Tarnóczi Roland: 90 perc)

Kisvárda II–BVSC (Tóth Keve 68, Horváth Roland 30 percet játszott)

Tiszaújváros–Hajdúszoboszló (Kundrák Adrián 74 percet volt fent)

Pénzügyőr–Eger (Pusztai Dániel 72 perc, illetve Fényes Szabolcs és a gólt is szerző Papp Kristóf percet játszott)

 

Közép csoport:

MTK II– Paks II (Biben Barnabás: 90)

ESMTK–Szolnok (Lipcsei Ádám: 90)

Dabas–Bánk (Sziklási Gergely 90, illetve Zima Ádám is)

Hódmezővásárhely–Iváncsa (Schildkraut Krisztián 50 percet, illetve Varga Ádám és a gólt is szerző Vallejos Dominique 90-et játszott)

Honvéd II–Cegléd (Polák Kevin: 90)

Dunaújváros–PEAC (Papp Máté és Galambos Ádám: 90 perc)

 

Nyugat:

ZTE II–PAFC II (Gazdag Merse, Major Marcell, Kern Martin, Babós Levente, Bohdan Makara, a gólt szerző Kicsun 90-90, a gólt szerző Dusinszki Szabolcs 83 percet játszott, helyére Horbanyov állt, a gólt szerző Vizler Lászlót Szabó Valentin váltotta a 66. percben, akkor jött be Piscsur is)

Fehérvár II–Teskánd (Berekali Márk: 90 perc)

Csorna–ETO Akadémia (Csáki Armand 90, Mitring Zsombor 70 percet volt pályán)

Budaörs–III. KER (Tóth Attila és Vida Kristóf 90, Tóth Bence 20 percet játszott, illetve Elek Bence is végig pályán volt)

Kaposvár II–Kelen (Mikler Dániel és Kocsis Barnabás 90, illetve Pintér Bence és Rétyi Tamás is, Rónaszéki Botond 20 percet töltött pályán)

Balatonfüred–Zsámbék (Erdélyi Ádám, illetve a gólt is szerző Kerék László is végig játszott)

Tatabánya–Nagykanizsa (Molnár Tibort Hajas Attila váltotta a 79. percben, illetve Szabó Patrik végig pályán volt)

Komárom–Veszprém (Nagy Zalán és Schiller Patrik 90, Vincze Viktor 20, illetve Dobsa Gergó 90, Lőrincz Attila 10 perc)

Bicske–Érd (Lencsés Bálint: 90) 

Mór–Gyirmót II (Tar Bálint 90, Varga Balázs 66, illetve Király Patrik és Artem Nahirnij: 81 perc)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Labdarúgás és tudomány: eszmecsere minden szegmensben

Eddigi legátfogóbb konferenciáját rendezte akadémiánk,...

 
Kitüntették Pelle Judit doktornőt

Rangos elismerésben részesült a Puskás Akadémia orvosi...

 
Évet zár az U14 is

Az elmét is fel kell frissíteni egy nagy meccs előtt. Ezt vallja Almási...

More news

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

január 28. | 00:00 Mezőkövesd

MECCSINFÓ nyilnyil

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

MECCSINFÓ nyilnyil

január 28. | 00:00 | Mezőkövesd

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

január 28. | 00:00 | Mezőkövesd

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

MTK Budapest - Puskás Akadémia U15  1–3
Puskás Akadémia U16 - DVTK  4–2
Budapest Honvéd-MFA - Puskás Akadémia U17  4–1
Újpest FC - Puskás Akadémia U19  3–1
Puskás Akadémia U14–NK Osijek (Szomszédvár Kupa)  0–1
Puskás Akadémia U15 (leány) - ST. Mihály FC  10–0
Puskás Akadémia U17 (leány) - ST. Mihály FC  6–0
Puskás Akadémia U14–FC Kosice (Szomszédvár Kupa)  0–0
Puskás Akadémia U19 (leány)  0–4
Munkács–Puskás Akadémia U14 (Szomszédvár Kupa)  1–1