megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Heti mérleg


Akadémista-játékpercek a múlt hétről.

OTP Bank Liga, 16. forduló:

PAFC–DVSC (Tóth Balázs, Corbu Marius és Nagy Zsolt mind a 90 percet pályán töltötte, Spandler Csabár a 32. percben le kellett cserélni, Komáromi Györgyöt és Gruber Zsombort 20 percre hozták be, illetve Bévárdi Zsombor 85 percet játszott a vendégeknél)

ZTE–KTE (Tajti Mátyás, illetve a vendégeknél Belényesi Csaba is 90 percig pályán volt)

Honvéd–FTC (Zsótér Donát is végigjátszotta a meccset a Honvédban)

Vasas–Mezőkövesd (Deutsch László az 52. percben állt be)

 

Merkantil Bank Liga NB II., 16. forduló:

Soroksár–Dorog (Hudák Martin 90 percet játszott, illetve Tóth Barnabást le kellett cserélni a 19. percben, Magyari Szilárdot pedig a 64. percben)

Siófok–Békéscsaba (Dénes Csanád és Major Gergő is a hajrában állt be, illetve Fazekas Lóránt 90 percet kapott)

Nyíregyháza–Kozásmisleny (Farkas Bendegúz egy percre állt be)

Csákvár–DVTK (Auerbach Martin, Alaxai Áron, Magyar Zsolt 90, Tamás nándor az 59. percben ment le, Kocsis Dominkot Gazdag Vajk váltotta az 56-ban, Ominger Gergő is akkor állt be, Baracskai Rolandot a szünetben levitték, Janickij Kirilo 20 percet kapott, illetve Bokros Szilárdot a 38. percben le keleltt cserélni, Radics Márton fél órára állt be)

Ajka–MTK (Berzseny Kevint gólt szerzett, és végig pályán volt, akárcsak Tar Zsolt)

Haladás–Budafok (Gundel-Takács Bence 90 perc, Takács Ronald 10, Vaszicsku Gergő 35, Sós Bence (gól) 90 perc)

ETO–MTE (Papp Milán 90, illetve Papp Szilárd 10 perc)

Kazincbarcika–Szeged (Gajdos Zsolt végig játszott, mindkét gólt ő szerezte, Tóth Bence is 90 percet kapott)

PMFC–Gyirmót (Kocsis Bence 90, Mayer János 63, illetve Hársfalvi András és Csörgő Viktor is végig játszott)

Tiszakécske–Szentlőrinc (Kiss Norbert és Farkas Norbert 90, illetve Szabó Máté is, Daróczi Zoltán pedig 75 perc)

 

17. forduló

MTK–PMFC (Kocsis Bence 85)

Gyirmót–Kazincbarcika (Hársfalvi András és Csörgő Viktor 90 perc)

Budafoki–Siófok (Gundel–Takács Bence 90, Györgyi Arthur és Takács Ronald 20, Nándori Botond 30, Sós Máté 72, illetve Major Gergő 90, Makrai Gábor 45)

Békéscsaba–Soroksár (Fazekas lóránt, illetve Hudák Martin is 90 perc)

Dorog–Tiszakécske (Kiss Norbert 90, Farkas Norbert 45, Vachtler Csaba 45 perc)

Szentlőrinc–Ajka (Szabó Máté gól és 73 perc, Daróczi Zoltán 90, illetveTar Zsolt bő 6 perc, Berzsenyi Kevin kb 10)

DVTK–Nyíregyháza (Bokros Szilárd 10 perc, Szőke Adrián 20)

Kozármisleny–ETO (Papp Milán 90, Óvári Zsolt 20)

Szeged–Csákvár (Gajdos Zsolt 90, Tóth Bence is, illetve Alaxai Áron 90, Gazdag Vajk és Mészáros Dávid 35, Körmendi Kevint Kirilo Janickij váltotta a 82-ben, Magyar Zsolt is akkor állt be, Baracskai Rolandot Tamás Nándor váltotta a 72-ben, László Noel 90)

 

NB III (legalább 20 percet pályán töltők)

Keleti csoport:

BVSC–Tiszaújváros (Horváth Roland és Tóth Keve is 25 perc, illetve Kundrák Adrián 20)

Körösladány–Hatvan (Tarnóczi Roland 90)

Jászberény–Békéscsaba II (Sipos Gábor és Izing Martin is 90)

Putnok–Eger (Papp Kristóf 90, Rébék Richárd 45 perc)

 

Közép csoport:

ESMTK–Szekszárd (Lipcsei Ádám 90, illetve Kiszely Dominik és Horog Ádám 20 perc)

Cegléd–Dunaújváros (Papp Máté és Galambos Ádám 90)

Iváncsa–KTE II (Varga Ádám 90, Vallejos Dominique két gól és 90 perc)

Bánk–Hódmezővásárhely (Zima Ádám 90)

 

Nyugati csoport:

PAFC II–Kaposvár (Pécsi 90, Major helyett Bányai a 80-ban, Kern helyett Szabó a 70-ben, Kicsun 90, Bakti 88, Makara 90, Vajda 90, Dusinszki helyett Vizler a 80-ban, illetve Mikler Dániel és Kocsis Barnabás 90)

III.KER–ZTE II (Elek Bence 90)

Csorna–Budaörs (Tóth Attila helyett Tóth Bence a 60-ban, Vida Kristóf 90)

Érd–Mór (Tar Bálint 84, Varga Balázs 74)

Teskánd–Bicske (Lencsés Bálint 90)

Veszprém–Fehérvár (Dobsa Gergő 90, illetve Berekali Márk és Molnár Csaba 90)

Nagykanizsa–Komárom (Szabó Patrik két gólt és 90 perc, illetve Schiller Patrik és Nagy Zalán 90)

Zsámbék–Tatabánya (Kerék László 23 perc, illetve Molnár Tibor 90, Hajas Attila 20)

Kelen SC–Balatonfüred (Kertai Dániel és Pintér Bence 90, Tímári Norman 78, illetve Erdélyi Ádám 90)

 

 

 

 

 

 

Az őszi elsőség a tét

U16-os csapatunk két meccset is játszik az utolsó héten. 

Heti mérleg

Akadémista játékpercek a másod- és...

NB III: Két másodperccel a vége előtt veszett el két pont

Második csapatunk végig jobban játszott a Budaörsnél, de a...

TOVÁBBI HÍREK

Heti mérleg


Akadémista-játékpercek a múlt hétről.

OTP Bank Liga, 16. forduló:

PAFC–DVSC (Tóth Balázs, Corbu Marius és Nagy Zsolt mind a 90 percet pályán töltötte, Spandler Csabár a 32. percben le kellett cserélni, Komáromi Györgyöt és Gruber Zsombort 20 percre hozták be, illetve Bévárdi Zsombor 85 percet játszott a vendégeknél)

ZTE–KTE (Tajti Mátyás, illetve a vendégeknél Belényesi Csaba is 90 percig pályán volt)

Honvéd–FTC (Zsótér Donát is végigjátszotta a meccset a Honvédban)

Vasas–Mezőkövesd (Deutsch László az 52. percben állt be)

 

Merkantil Bank Liga NB II., 16. forduló:

Soroksár–Dorog (Hudák Martin 90 percet játszott, illetve Tóth Barnabást le kellett cserélni a 19. percben, Magyari Szilárdot pedig a 64. percben)

Siófok–Békéscsaba (Dénes Csanád és Major Gergő is a hajrában állt be, illetve Fazekas Lóránt 90 percet kapott)

Nyíregyháza–Kozásmisleny (Farkas Bendegúz egy percre állt be)

Csákvár–DVTK (Auerbach Martin, Alaxai Áron, Magyar Zsolt 90, Tamás nándor az 59. percben ment le, Kocsis Dominkot Gazdag Vajk váltotta az 56-ban, Ominger Gergő is akkor állt be, Baracskai Rolandot a szünetben levitték, Janickij Kirilo 20 percet kapott, illetve Bokros Szilárdot a 38. percben le keleltt cserélni, Radics Márton fél órára állt be)

Ajka–MTK (Berzseny Kevint gólt szerzett, és végig pályán volt, akárcsak Tar Zsolt)

Haladás–Budafok (Gundel-Takács Bence 90 perc, Takács Ronald 10, Vaszicsku Gergő 35, Sós Bence (gól) 90 perc)

ETO–MTE (Papp Milán 90, illetve Papp Szilárd 10 perc)

Kazincbarcika–Szeged (Gajdos Zsolt végig játszott, mindkét gólt ő szerezte, Tóth Bence is 90 percet kapott)

PMFC–Gyirmót (Kocsis Bence 90, Mayer János 63, illetve Hársfalvi András és Csörgő Viktor is végig játszott)

Tiszakécske–Szentlőrinc (Kiss Norbert és Farkas Norbert 90, illetve Szabó Máté is, Daróczi Zoltán pedig 75 perc)

 

17. forduló

MTK–PMFC (Kocsis Bence 85)

Gyirmót–Kazincbarcika (Hársfalvi András és Csörgő Viktor 90 perc)

Budafoki–Siófok (Gundel–Takács Bence 90, Györgyi Arthur és Takács Ronald 20, Nándori Botond 30, Sós Máté 72, illetve Major Gergő 90, Makrai Gábor 45)

Békéscsaba–Soroksár (Fazekas lóránt, illetve Hudák Martin is 90 perc)

Dorog–Tiszakécske (Kiss Norbert 90, Farkas Norbert 45, Vachtler Csaba 45 perc)

Szentlőrinc–Ajka (Szabó Máté gól és 73 perc, Daróczi Zoltán 90, illetveTar Zsolt bő 6 perc, Berzsenyi Kevin kb 10)

DVTK–Nyíregyháza (Bokros Szilárd 10 perc, Szőke Adrián 20)

Kozármisleny–ETO (Papp Milán 90, Óvári Zsolt 20)

Szeged–Csákvár (Gajdos Zsolt 90, Tóth Bence is, illetve Alaxai Áron 90, Gazdag Vajk és Mészáros Dávid 35, Körmendi Kevint Kirilo Janickij váltotta a 82-ben, Magyar Zsolt is akkor állt be, Baracskai Rolandot Tamás Nándor váltotta a 72-ben, László Noel 90)

 

NB III (legalább 20 percet pályán töltők)

Keleti csoport:

BVSC–Tiszaújváros (Horváth Roland és Tóth Keve is 25 perc, illetve Kundrák Adrián 20)

Körösladány–Hatvan (Tarnóczi Roland 90)

Jászberény–Békéscsaba II (Sipos Gábor és Izing Martin is 90)

Putnok–Eger (Papp Kristóf 90, Rébék Richárd 45 perc)

 

Közép csoport:

ESMTK–Szekszárd (Lipcsei Ádám 90, illetve Kiszely Dominik és Horog Ádám 20 perc)

Cegléd–Dunaújváros (Papp Máté és Galambos Ádám 90)

Iváncsa–KTE II (Varga Ádám 90, Vallejos Dominique két gól és 90 perc)

Bánk–Hódmezővásárhely (Zima Ádám 90)

 

Nyugati csoport:

PAFC II–Kaposvár (Pécsi 90, Major helyett Bányai a 80-ban, Kern helyett Szabó a 70-ben, Kicsun 90, Bakti 88, Makara 90, Vajda 90, Dusinszki helyett Vizler a 80-ban, illetve Mikler Dániel és Kocsis Barnabás 90)

III.KER–ZTE II (Elek Bence 90)

Csorna–Budaörs (Tóth Attila helyett Tóth Bence a 60-ban, Vida Kristóf 90)

Érd–Mór (Tar Bálint 84, Varga Balázs 74)

Teskánd–Bicske (Lencsés Bálint 90)

Veszprém–Fehérvár (Dobsa Gergő 90, illetve Berekali Márk és Molnár Csaba 90)

Nagykanizsa–Komárom (Szabó Patrik két gólt és 90 perc, illetve Schiller Patrik és Nagy Zalán 90)

Zsámbék–Tatabánya (Kerék László 23 perc, illetve Molnár Tibor 90, Hajas Attila 20)

Kelen SC–Balatonfüred (Kertai Dániel és Pintér Bence 90, Tímári Norman 78, illetve Erdélyi Ádám 90)

 

 

 

 

 

 

 
Az őszi elsőség a tét

U16-os csapatunk két meccset is játszik az utolsó héten. 

 
Heti mérleg

Akadémista játékpercek a másod- és...

 
NB III: Két másodperccel a vége előtt veszett el két pont

Második csapatunk végig jobban játszott a Budaörsnél, de a...

More news

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

január 28. | 00:00 Mezőkövesd

MECCSINFÓ nyilnyil

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

MECCSINFÓ nyilnyil

január 28. | 00:00 | Mezőkövesd

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

január 28. | 00:00 | Mezőkövesd

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC II  1–1
Puskás Akadémia U15 (leány)  0–5
Puskás Akadémia U17 (leány)  2–1
Puskás Akadémia U17 - Vasas Kubala Akadémia  2–0
MTK Budapest - Puskás Akadémia U16  2–1
Puskás Akadémia U14 - DVTK  2–1
MTK Budapest - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  1–0
PMFC - Puskás Akadémia U15  2–5
Puskás Akadémia U14 - Várda Labdarúgó Akadémia  3–2
Astra-Activtek HFC-Üllő - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  2–3