megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Keretet hirdetett Marco Rossi


A válogatott szövetségi kapitánya ezúttal 25 játékost hívott meg a szeptember 23-án Lipcsében Németország, majd szeptember 26-án a Puskás Arénában Olaszország ellen rendezendő Nemzetek Ligája-meccsekre készülő keretbe. Nagy Zsolt, Spandler Csaba és Sallai Roland sérülés miatt hiányoznak a névsorból, volt akadémistáink közül azonban a nemrég apai örömöket átélő Kleinheisler László ott lehet majd a mérkőzéseken.

A MAGYAR VÁLOGATOTT KERETE

Kapusok: Dibusz Dénes (Ferencvárosi TC), Gulácsi Péter (RB Leipzig – Németország), Szappanos Péter (Budapest Honvéd FC)
Védők: Bolla Bendegúz (Grasshoppers – Svájc), Botka Endre (Ferencvárosi TC), Fiola Attila (Mol Fehérvár FC), Kecskés Ákos (LASK – Ausztria), Lang Ádám (Omonia – Ciprus), Mocsi Attila (Zalaegerszegi TE FC), Willi Orbán (RB Leipzig – Németország), Szalai Attila (Fenerbahce – Törökország)
Középpályások: Baráth Péter (Debreceni VSC), Kerkez Milos (AZ – Hollandia), Kleinheisler László (NK Osijek – Horvátország), Nagy Ádám (AC Pisa – Olaszország), Nego Loic (Mol Fehérvár FC), Schäfer András (FC Union Berlin – Németország), Styles Callum (Millwall FC – Anglia), Vécsei Bálint (Ferencvárosi TC)
Támadók: Ádám Martin (Ulszan Hyundai – Dél-Korea), Gazdag Dániel (Philadelphia Union – Egyesült Államok), Szalai Ádám (FC Basel – Svájc), Szoboszlai Dominik (RB Leipzig – Németország), Vancsa Zalán (Lommel SK – Belgium), Varga Kevin (Hatayspor – Törökország)

Két hét kihagyás után újra meccselhet az U16

Ezen a héten Kiss Márton edző csapatához látogattunk.

Ellenfélnézőben: Paksi FC

Sok pofont ad, de sokat is kap vasárnapi ellenfelünk. 

Női U19 EB-selejtező: Tuza is betalált Wales ellen!

Korosztályos női válogatottunk 3–0-ra győzte le a szigetországiakat,...

TOVÁBBI HÍREK

Keretet hirdetett Marco Rossi


A válogatott szövetségi kapitánya ezúttal 25 játékost hívott meg a szeptember 23-án Lipcsében Németország, majd szeptember 26-án a Puskás Arénában Olaszország ellen rendezendő Nemzetek Ligája-meccsekre készülő keretbe. Nagy Zsolt, Spandler Csaba és Sallai Roland sérülés miatt hiányoznak a névsorból, volt akadémistáink közül azonban a nemrég apai örömöket átélő Kleinheisler László ott lehet majd a mérkőzéseken.

A MAGYAR VÁLOGATOTT KERETE

Kapusok: Dibusz Dénes (Ferencvárosi TC), Gulácsi Péter (RB Leipzig – Németország), Szappanos Péter (Budapest Honvéd FC)
Védők: Bolla Bendegúz (Grasshoppers – Svájc), Botka Endre (Ferencvárosi TC), Fiola Attila (Mol Fehérvár FC), Kecskés Ákos (LASK – Ausztria), Lang Ádám (Omonia – Ciprus), Mocsi Attila (Zalaegerszegi TE FC), Willi Orbán (RB Leipzig – Németország), Szalai Attila (Fenerbahce – Törökország)
Középpályások: Baráth Péter (Debreceni VSC), Kerkez Milos (AZ – Hollandia), Kleinheisler László (NK Osijek – Horvátország), Nagy Ádám (AC Pisa – Olaszország), Nego Loic (Mol Fehérvár FC), Schäfer András (FC Union Berlin – Németország), Styles Callum (Millwall FC – Anglia), Vécsei Bálint (Ferencvárosi TC)
Támadók: Ádám Martin (Ulszan Hyundai – Dél-Korea), Gazdag Dániel (Philadelphia Union – Egyesült Államok), Szalai Ádám (FC Basel – Svájc), Szoboszlai Dominik (RB Leipzig – Németország), Vancsa Zalán (Lommel SK – Belgium), Varga Kevin (Hatayspor – Törökország)

 
Két hét kihagyás után újra meccselhet az U16

Ezen a héten Kiss Márton edző csapatához látogattunk.

 
Ellenfélnézőben: Paksi FC

Sok pofont ad, de sokat is kap vasárnapi ellenfelünk. 

 
Női U19 EB-selejtező: Tuza is betalált Wales ellen!

Korosztályos női válogatottunk 3–0-ra győzte le a szigetországiakat,...

More news

Paksi FC - PAFC

október 9. | 15:30 Paks

MECCSINFÓ nyilnyil

Paksi FC - PAFC

MECCSINFÓ nyilnyil

október 9. | 15:30 | Paks

Paksi FC - PAFC

október 9. | 15:30 | Paks

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC II - Móri SE  4–1
ST. Mihály FC - Puskás Akadémia U15 (leány)  2–8
ST. Mihály FC - Puskás Akadémia U17 (leány)  0–6
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Szár  5–2
Gyirmót FC Győr II - Puskás Akadémia FC II  0–5
Puskás Akadémia FC II - Érdi VSE  3–1
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U19 (leány)  2–4
Vál–Puskás Akadémia FC III  2–1
MOL Fehérvár FC - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  0–7
Puskás Akadémia U17 (leány) - ETO FC Győr  5–0