megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Heti mérleg


Volt és jelenlegi akadémistáink játékpercei az elmúlt hétről (NB I, NB II és NB III)

NB I.:

PAFC – Újpest (Tóth Balázs, Komáromi György, Skribek Alen, Corbu Marius 90-90, Bakti Balázs 30, a debütáló Major Marcell 12 percet töltött pályán)

DVSC – KTE (Belényesi Csaba végig pályán volt)

Fehérvár – Honvéd (Zsótér Donát végig pályán volt)

 

NB II.:

Nyíregyháza – Haladás (Farkas Bendegúz 80, illetve Sipos Zoltán 65 percet játszott)

Csákvár – Siófok (Auerbach Martin, Kirilo Janyickij, Gazdag Vajk, László Noel 90-90, Tamás Nándor 60, Baracskai Roland 60, Mészáros Dávid 74, Körmendi Kevin 16, Magyar Zsolt 20 percet játszott, illetve Major Gergő 74, Elek Bence 45 percig volt pályán)

Mosonmagyaróvár – Ajka (Papp Szilárd 7, illetve Tarr Zsolt 90, Berzsenyi Kevin 45 percet játszott)

Dorog – Gyirmót (Tóth Barnabás gólt szerzett és végig pályán volt, Paudits Patrik 77, illetve Hársfalvi András 90, a szintén gólt szerző Csörgő Viktor 83 percet játszott)

Szentlőrinc – MTK (Daróczi Zoltán 63 percet játszott)

Kozármisleny – Tiszakécske (Kiss Norbert a szünetben jött le, Vachtler Csaba a 75. percben jött be)

Budafok – PMFC (Gundel-Takács Bence végigvédte a meccset, az öngólt vétő Vaszicsku Gergő is pályán volt végig, Sós Mátét a 64. percben cserélték le, Takács Ronald pedig a 72-ben jött be, illetve Mayer János 90, Makrai Gábor 74 percet játszott)

Békéscsaba – Kazincbarcika (Fazekas Lóránt 90)

Győr - Szeged (A gólt szerző Csonka Bonifác végig, Óvári Zsolt a szünetig játszott, illetve Gajdos Zsolt szintén gólt szerzett és 90 percet játszott)

DVTK - Soroksár (Szőke 30, ilkletve hudák 90 percet játszott)

 

NB III.:

Kelet:

Kisvárda II – Pénzügyőr (Pusztai Dánielt a 81. percben cserélték le)

Eger – Hatvan (Fényes Szabolcsot a 77. percben Papp Kristóf váltotta, illetve Tarnóczi Roland végig pályán volt)

Hajdúszoboszló – Békéscsaba II (Sipos Gábor 90)

Körösladány – Vasas II (Hosszú Zétény 90)

Jászberény – DVTK (Bokros Szilárd 90)

BKV Előre - Tiszafüred (Földi Botond az 53. percben állt be)

Karcag - Sényő (Erdei András 77 percet kapott)

Putnok - Tiszaújváros (Kundrák Adrián 90)

 

Közép:

Paks II – Honvéd II (Lorentz Márton 90, illetve Tarcson Attila 63 percet kapott)

MTK II - Dunaújváros (Biben Barnabás 59, illetve Papp Máté 90, Vörös Tamás 30 percet játszott)

PTE - KTE II (Sárközi Krisztofer 25, Tóth Attila 20 percre állt be)

Cegléd - Hódmezővásárhely (Schildkraut Krisztián 80 percig volt pályán)

Újpest II - Dabas (Hámori végig védett)

Balassagyarmat – Szekszárd (Tányéros Ádám 90, illetve Kiszelly Dominikot a 65. percben le-, Horog Ádámot az 58. percben becserélték, Lőrincz Dániel a 91-ben jött be)

Iváncsa - ESMTK (Varga Ádám végig védett, Vallejos Dominique a 65. percben jött le, illetve Lipcsei Ádám végig pályán volt)

Bánk - Makó (Zima Ádám 90, Haffner Alfréd 62 percet kapott, illetve Sziklási Gergelyt a 31. percben kiállították, Lévai Norbert pedig a szünetben ment be)

Szolnok - FTC II (Godányi Dominik 90)

 

Nyugati csoport

Puskás Akadémia FC II – III. KER (Pécsi Ármin, Radics Márton, Babós Levente, Bohdan Makara 90-90 percet kaptak, a debütáló Major Marcellt Vajda Roland váltotta a 77. percben, az első gólját szerző Kern Martint Kapus Barnabás váltotta a 92. percben, Bakti Balázst a 35. percben kiállították, Dusinszki Szabolcsot Ventura-Oliveira váltotta a 63. percben, Olekszandr Piscsur 30 percet kapott, illetve a vendégeknél Tóth Lászlót a szünetben lecserélték)

Mór - Fehérvár II (Varga Balázs gólt szerzett, majd a szünetben lehozták, Tar Bálint a 77-ben állt be, illetve Berekali Márk és Molnár Csaba is 90 percet kapott)

Gyirmót II – Komárom (Artem Nahirnijt a 64. percben lecserélték, illetve Nagy Zalán végig játszott)

Érd – Tatabánya (Hajas Attila és Molnár Tibor is 90-et kapott)

Teskánd – Balatonfüred (Erdélyi Ádám végig védett)

Veszprém – Kaposvár II (Kovács Dániel egy félidőt, illetve Kocsis Dominik 90 percet kapott)

Nagykanizsa – ZTE (Szabó Patrik 90)

Budaörs – Zsámbék (Tóth Attila és Bence az 58. percben álltak be, illetve Kerék László 88 percet kapott)

Csorna – Kelen (Kertai Dániel, Tímári Norman és Pintér Bence 90, Rónaszéki Botond 60, Rétyi Tamás 30 percet kapott)

ETO Akadémia – Bicske (Lencsés Bálintot Jan Pekowski váltotta a szünetben)

Az olaszokkal most sem bírtunk

Hiába a sok helyzet, Szalai Ádám búcsúmeccsén...

Duplával debütált

Szarvas Sára először került be az U17-es válogatottba, ahol...

A nap végén kell megszámolni a tyúkokat

Dusinszki Szabolcs és az NB III-as csapat megint hétközi bajnokit...

TOVÁBBI HÍREK

Heti mérleg


Volt és jelenlegi akadémistáink játékpercei az elmúlt hétről (NB I, NB II és NB III)

NB I.:

PAFC – Újpest (Tóth Balázs, Komáromi György, Skribek Alen, Corbu Marius 90-90, Bakti Balázs 30, a debütáló Major Marcell 12 percet töltött pályán)

DVSC – KTE (Belényesi Csaba végig pályán volt)

Fehérvár – Honvéd (Zsótér Donát végig pályán volt)

 

NB II.:

Nyíregyháza – Haladás (Farkas Bendegúz 80, illetve Sipos Zoltán 65 percet játszott)

Csákvár – Siófok (Auerbach Martin, Kirilo Janyickij, Gazdag Vajk, László Noel 90-90, Tamás Nándor 60, Baracskai Roland 60, Mészáros Dávid 74, Körmendi Kevin 16, Magyar Zsolt 20 percet játszott, illetve Major Gergő 74, Elek Bence 45 percig volt pályán)

Mosonmagyaróvár – Ajka (Papp Szilárd 7, illetve Tarr Zsolt 90, Berzsenyi Kevin 45 percet játszott)

Dorog – Gyirmót (Tóth Barnabás gólt szerzett és végig pályán volt, Paudits Patrik 77, illetve Hársfalvi András 90, a szintén gólt szerző Csörgő Viktor 83 percet játszott)

Szentlőrinc – MTK (Daróczi Zoltán 63 percet játszott)

Kozármisleny – Tiszakécske (Kiss Norbert a szünetben jött le, Vachtler Csaba a 75. percben jött be)

Budafok – PMFC (Gundel-Takács Bence végigvédte a meccset, az öngólt vétő Vaszicsku Gergő is pályán volt végig, Sós Mátét a 64. percben cserélték le, Takács Ronald pedig a 72-ben jött be, illetve Mayer János 90, Makrai Gábor 74 percet játszott)

Békéscsaba – Kazincbarcika (Fazekas Lóránt 90)

Győr - Szeged (A gólt szerző Csonka Bonifác végig, Óvári Zsolt a szünetig játszott, illetve Gajdos Zsolt szintén gólt szerzett és 90 percet játszott)

DVTK - Soroksár (Szőke 30, ilkletve hudák 90 percet játszott)

 

NB III.:

Kelet:

Kisvárda II – Pénzügyőr (Pusztai Dánielt a 81. percben cserélték le)

Eger – Hatvan (Fényes Szabolcsot a 77. percben Papp Kristóf váltotta, illetve Tarnóczi Roland végig pályán volt)

Hajdúszoboszló – Békéscsaba II (Sipos Gábor 90)

Körösladány – Vasas II (Hosszú Zétény 90)

Jászberény – DVTK (Bokros Szilárd 90)

BKV Előre - Tiszafüred (Földi Botond az 53. percben állt be)

Karcag - Sényő (Erdei András 77 percet kapott)

Putnok - Tiszaújváros (Kundrák Adrián 90)

 

Közép:

Paks II – Honvéd II (Lorentz Márton 90, illetve Tarcson Attila 63 percet kapott)

MTK II - Dunaújváros (Biben Barnabás 59, illetve Papp Máté 90, Vörös Tamás 30 percet játszott)

PTE - KTE II (Sárközi Krisztofer 25, Tóth Attila 20 percre állt be)

Cegléd - Hódmezővásárhely (Schildkraut Krisztián 80 percig volt pályán)

Újpest II - Dabas (Hámori végig védett)

Balassagyarmat – Szekszárd (Tányéros Ádám 90, illetve Kiszelly Dominikot a 65. percben le-, Horog Ádámot az 58. percben becserélték, Lőrincz Dániel a 91-ben jött be)

Iváncsa - ESMTK (Varga Ádám végig védett, Vallejos Dominique a 65. percben jött le, illetve Lipcsei Ádám végig pályán volt)

Bánk - Makó (Zima Ádám 90, Haffner Alfréd 62 percet kapott, illetve Sziklási Gergelyt a 31. percben kiállították, Lévai Norbert pedig a szünetben ment be)

Szolnok - FTC II (Godányi Dominik 90)

 

Nyugati csoport

Puskás Akadémia FC II – III. KER (Pécsi Ármin, Radics Márton, Babós Levente, Bohdan Makara 90-90 percet kaptak, a debütáló Major Marcellt Vajda Roland váltotta a 77. percben, az első gólját szerző Kern Martint Kapus Barnabás váltotta a 92. percben, Bakti Balázst a 35. percben kiállították, Dusinszki Szabolcsot Ventura-Oliveira váltotta a 63. percben, Olekszandr Piscsur 30 percet kapott, illetve a vendégeknél Tóth Lászlót a szünetben lecserélték)

Mór - Fehérvár II (Varga Balázs gólt szerzett, majd a szünetben lehozták, Tar Bálint a 77-ben állt be, illetve Berekali Márk és Molnár Csaba is 90 percet kapott)

Gyirmót II – Komárom (Artem Nahirnijt a 64. percben lecserélték, illetve Nagy Zalán végig játszott)

Érd – Tatabánya (Hajas Attila és Molnár Tibor is 90-et kapott)

Teskánd – Balatonfüred (Erdélyi Ádám végig védett)

Veszprém – Kaposvár II (Kovács Dániel egy félidőt, illetve Kocsis Dominik 90 percet kapott)

Nagykanizsa – ZTE (Szabó Patrik 90)

Budaörs – Zsámbék (Tóth Attila és Bence az 58. percben álltak be, illetve Kerék László 88 percet kapott)

Csorna – Kelen (Kertai Dániel, Tímári Norman és Pintér Bence 90, Rónaszéki Botond 60, Rétyi Tamás 30 percet kapott)

ETO Akadémia – Bicske (Lencsés Bálintot Jan Pekowski váltotta a szünetben)

 
Az olaszokkal most sem bírtunk

Hiába a sok helyzet, Szalai Ádám búcsúmeccsén...

 
Duplával debütált

Szarvas Sára először került be az U17-es válogatottba, ahol...

 
A nap végén kell megszámolni a tyúkokat

Dusinszki Szabolcs és az NB III-as csapat megint hétközi bajnokit...

More news

PAFC - Mol Fehérvár FC

október 2. | 18:45 Pancho Aréna

MECCSINFÓ nyilnyil

PAFC - Mol Fehérvár FC

MECCSINFÓ nyilnyil

október 2. | 18:45 | Pancho Aréna

PAFC - Mol Fehérvár FC

október 2. | 18:45 | Pancho Aréna

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC II - Érdi VSE  3–1
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U19 (leány)  2–4
Vál–Puskás Akadémia FC III  2–1
MOL Fehérvár FC - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  0–7
Puskás Akadémia U17 (leány) - ETO FC Győr  5–0
Puskás Akadémia U15 (leány) - ETO FC Győr  6–1
Puskás Akadémia U15 - UTE  0-2
Puskás Akadémia U14 - DVSC  4–2
Puskás Akadémia U19 (leány) - Illés Akadémia Viktória  2–2
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Herceghalom  5–2