megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Heti mérleg


Volt és jelenlegi akadémistáink játékpercei a múlt hétvégéről. A kölcsönadott Mim Gergely debütált az élvonalban a Zalaegerszeg színeiben. 

NB I.:

FTC – Puskás Akadémia FC  (Tóth Balázs, Corbu Marius, Spandler Csaba, Posztobányi Patrik, Komáromi György végigjátszották a meccset, Skribek a 64. percben állt be)

Budapest Honvéd – ZTE (Zsótér Donát végig játszott, illetve Mim Gergely a 64. percben állt be)

Kisvárda – DVSC (Bévárdi Zsombor a 86. percben állt be a vendégeknél)

KTE – VASAS (Belényesi Csaba végig pályán volt, illetve Géresi Krisztián a 84. percben állt be)

 

NB II.:

Haladás – Csákvár  (a szombathelyi Sipos Zoltán 84 percig játszott, illetve Auerbach Martin, László Noel és a debütáló Gazdag Vajk végig játszott, Tamás Nándort és Baracskai Rolandot a 64. percben cserélték le, utóbbit Körmendi Kevin váltotta, Janyickij Kirilo a 11. percben állt be, Mészáros Dávid helyére a 93. percben a debütáló Alaxai Áron érkezett)

Gyirmót – Szentlőrinc (Hársfalvi András és Csörgő Viktor végig játszott, utóbbi gólt is szerzett, az osztályban debütáló Artem Nahirnij a 82. percben állt be, illetve a vendégeknél Daróczi Zoltánt a 75. percben lecserélték)

Tiszakécske – Mosonmagyaróvár (Farkas Norbertet a 75., Kiss Norbertet az 59. percben cserélték le, Vachtler Csaba az utolsó fél órára állt be)

Soroksár – Kozármisleny (Hudák Martin végig játszott)

Kazincbarcika – Dorog (Magyari Szilárdot a 62. percben cserélték le, Paudits Patrikot pedig a 71. percben)

PMFC – Békéscsaba (Mayer János végig, Makrai Gábor a 80. percig, illetve Fazekas Lóránt végig játszott, Sipos Gábor pedig a 65. perctől)

Ajka – Budafok (Tar Zsolt 90, Berzsenyi Kevin 2 percet töltött a pályán, illetve Gundel-Takács Bence végig, Vaszicsku Gergő és a debütáló Sós Máté a második félidőben játszott, Takács Ronald pedig a 77. percben állt be)

Siófok – DVTK (Elek Bence 84 percet kapott, Major Gergő a 62-ben állt be, illetve Szőke Adrián a 70-ben állt be)

ETO – Nyíregyháza (Csonka bonifác végig, Óvári Zsolt a 73. percig volt pályán, illetve a debütáló Farkas Bendegúz a 88. percig játszott)

MTK – Szeged-Grosics Akadémia (a vendégeknél Gajdos Zsolt végig pályán volt) 

 

NB III.:

Nyugati csoport:

Csorna – Puskás Akadémia FC II (Pécsi Ármin 90, Kocsis Dominik 90, Kern Martin 90, Babós Levente 90, Bohdan Makara 90, Kapus Barnabás 90, Barkóczi Bendegúz 63, Dusinszki Szabolcs 27, Duarte Ventura-Oliveira 10 percet játszott)

Balatonfüred – Veszprém (Erdélyi Ádám végigvédte a a meccset, illetve a vendégeknél Lőrincz Attilát a szünetben lecserélték)

Budaörs – Kelen (Tóth Bence az 52-ben állt be, illetve Kertai Dániel végig, a gólt is szerző Pintér Bence végig, a gólt is szerző Tímári Norman 90 percet játszott, Rétyi Tamás 16 percet kapott)

III. KER. TVE – ETO (Tóth Lászlót a szünetben lecserélték)

Komárom – Érd (Nagy Zalán és Schiller Patrik végig játszott)

Bicske – Mór (Lencsés Bálint a 34. percben állt be)

Kaposvár – Nagykanizsa (Kocsis Barnabás a 86. pericg játszott)

 

Közép csoport:

KTE II – Cegléd (Szalai Szilárd végig pályán volt)

Honvéd II - Monor (Tarcson Attila a szünetben állt be)

FTC II –  MTK II (Godányi Dominik végig játszott, illetve Biben Barnabás a szünetben állt be)

ESMTK – Bánk-Dalnoki (Dankó Márton 3 percet játszott, illetve Zima Ádám végig védett, Haffner Alfréd a 65. percben állt be)

Szekszárd – Iváncsa (Kiszelly Dominikot Horog Ádám váltotta a hazaiaknál a szünetben, illetve Varga Ádám végig védett, Cseszneki Richárdot a 81. percben hozták le, Vallejos Dominque a szünetben állt be a vendégeknél)

Hódmezővásárhely – Újpest II (Schildkraut Krisztián 77 percet játszott, gólt is szerzett)

Dunaújváros – Paks II (Papp Máté és Galambos Ádám végig játszott, illetve Lorentz Márton végig pályán volt)

 

Keleti csoport:

Vasas II – Jászberény (Hosszú Zétény végig, a gólt szerző Géresi Krisztián egy félidőt játszott)

Tiszaújváros – Pénzügyőr (Kundrák Adrián végig pályán volt)

 

(az NB III-ban az átigazolási időszak miatt lehetnek még hiányzók)

Tóth Balázsé a forduló hárítása

Balu bravúrja „aranyat” ért – nemcsak az Újpest elleni...

Győzelemmel kezdtük a Rakaczki Kupát

U16-os csapatunk két góllal verte a Kolozsvárt a miskolci emléktorna...

Válogatott meghívók érkeztek

Nyolc (!) játékosunk is részt vehet az U17-eseknek kiírt Telki...

TOVÁBBI HÍREK

Heti mérleg


Volt és jelenlegi akadémistáink játékpercei a múlt hétvégéről. A kölcsönadott Mim Gergely debütált az élvonalban a Zalaegerszeg színeiben. 

NB I.:

FTC – Puskás Akadémia FC  (Tóth Balázs, Corbu Marius, Spandler Csaba, Posztobányi Patrik, Komáromi György végigjátszották a meccset, Skribek a 64. percben állt be)

Budapest Honvéd – ZTE (Zsótér Donát végig játszott, illetve Mim Gergely a 64. percben állt be)

Kisvárda – DVSC (Bévárdi Zsombor a 86. percben állt be a vendégeknél)

KTE – VASAS (Belényesi Csaba végig pályán volt, illetve Géresi Krisztián a 84. percben állt be)

 

NB II.:

Haladás – Csákvár  (a szombathelyi Sipos Zoltán 84 percig játszott, illetve Auerbach Martin, László Noel és a debütáló Gazdag Vajk végig játszott, Tamás Nándort és Baracskai Rolandot a 64. percben cserélték le, utóbbit Körmendi Kevin váltotta, Janyickij Kirilo a 11. percben állt be, Mészáros Dávid helyére a 93. percben a debütáló Alaxai Áron érkezett)

Gyirmót – Szentlőrinc (Hársfalvi András és Csörgő Viktor végig játszott, utóbbi gólt is szerzett, az osztályban debütáló Artem Nahirnij a 82. percben állt be, illetve a vendégeknél Daróczi Zoltánt a 75. percben lecserélték)

Tiszakécske – Mosonmagyaróvár (Farkas Norbertet a 75., Kiss Norbertet az 59. percben cserélték le, Vachtler Csaba az utolsó fél órára állt be)

Soroksár – Kozármisleny (Hudák Martin végig játszott)

Kazincbarcika – Dorog (Magyari Szilárdot a 62. percben cserélték le, Paudits Patrikot pedig a 71. percben)

PMFC – Békéscsaba (Mayer János végig, Makrai Gábor a 80. percig, illetve Fazekas Lóránt végig játszott, Sipos Gábor pedig a 65. perctől)

Ajka – Budafok (Tar Zsolt 90, Berzsenyi Kevin 2 percet töltött a pályán, illetve Gundel-Takács Bence végig, Vaszicsku Gergő és a debütáló Sós Máté a második félidőben játszott, Takács Ronald pedig a 77. percben állt be)

Siófok – DVTK (Elek Bence 84 percet kapott, Major Gergő a 62-ben állt be, illetve Szőke Adrián a 70-ben állt be)

ETO – Nyíregyháza (Csonka bonifác végig, Óvári Zsolt a 73. percig volt pályán, illetve a debütáló Farkas Bendegúz a 88. percig játszott)

MTK – Szeged-Grosics Akadémia (a vendégeknél Gajdos Zsolt végig pályán volt) 

 

NB III.:

Nyugati csoport:

Csorna – Puskás Akadémia FC II (Pécsi Ármin 90, Kocsis Dominik 90, Kern Martin 90, Babós Levente 90, Bohdan Makara 90, Kapus Barnabás 90, Barkóczi Bendegúz 63, Dusinszki Szabolcs 27, Duarte Ventura-Oliveira 10 percet játszott)

Balatonfüred – Veszprém (Erdélyi Ádám végigvédte a a meccset, illetve a vendégeknél Lőrincz Attilát a szünetben lecserélték)

Budaörs – Kelen (Tóth Bence az 52-ben állt be, illetve Kertai Dániel végig, a gólt is szerző Pintér Bence végig, a gólt is szerző Tímári Norman 90 percet játszott, Rétyi Tamás 16 percet kapott)

III. KER. TVE – ETO (Tóth Lászlót a szünetben lecserélték)

Komárom – Érd (Nagy Zalán és Schiller Patrik végig játszott)

Bicske – Mór (Lencsés Bálint a 34. percben állt be)

Kaposvár – Nagykanizsa (Kocsis Barnabás a 86. pericg játszott)

 

Közép csoport:

KTE II – Cegléd (Szalai Szilárd végig pályán volt)

Honvéd II - Monor (Tarcson Attila a szünetben állt be)

FTC II –  MTK II (Godányi Dominik végig játszott, illetve Biben Barnabás a szünetben állt be)

ESMTK – Bánk-Dalnoki (Dankó Márton 3 percet játszott, illetve Zima Ádám végig védett, Haffner Alfréd a 65. percben állt be)

Szekszárd – Iváncsa (Kiszelly Dominikot Horog Ádám váltotta a hazaiaknál a szünetben, illetve Varga Ádám végig védett, Cseszneki Richárdot a 81. percben hozták le, Vallejos Dominque a szünetben állt be a vendégeknél)

Hódmezővásárhely – Újpest II (Schildkraut Krisztián 77 percet játszott, gólt is szerzett)

Dunaújváros – Paks II (Papp Máté és Galambos Ádám végig játszott, illetve Lorentz Márton végig pályán volt)

 

Keleti csoport:

Vasas II – Jászberény (Hosszú Zétény végig, a gólt szerző Géresi Krisztián egy félidőt játszott)

Tiszaújváros – Pénzügyőr (Kundrák Adrián végig pályán volt)

 

(az NB III-ban az átigazolási időszak miatt lehetnek még hiányzók)

 
Tóth Balázsé a forduló hárítása

Balu bravúrja „aranyat” ért – nemcsak az Újpest elleni...

 
Győzelemmel kezdtük a Rakaczki Kupát

U16-os csapatunk két góllal verte a Kolozsvárt a miskolci emléktorna...

 
Válogatott meghívók érkeztek

Nyolc (!) játékosunk is részt vehet az U17-eseknek kiírt Telki...

More news

Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC

augusztus 14. | 18:00 Kisvárdai Várkerti Stadion

MECCSINFÓ nyilnyil

Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC

MECCSINFÓ nyilnyil

augusztus 14. | 18:00 | Kisvárdai Várkerti Stadion

Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC

augusztus 14. | 18:00 | Kisvárdai Várkerti Stadion

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia – CFR Cluj 2–0 (Rakaczki Kupa)  2–0
Sparta Praha – Puskás Akadémia U15 (Bican Cup)  2–0
Puskás Akadémia U15 – MSK Zilina (Bican Cup)  0–0
Puskás Akadémia FC - Újpest FC  2–0
Puskás Akadémia U19 - Banik Ostrava  1-1
Puskás Akadémia U16 - FK DAC 1904  2-2
Puskás Akadémia U14 - Banik Ostrava  3-1
Hajduk Split - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  1-0
Puskás Akadémia U15-Dinamo Zagreb  0-2
MSK Zilina-Puskás Akadémia U15  2-2