megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Konferencialiga: őket kaphatjuk, ha továbbjutunk


Finn, moldáv, horvát, feröreri, San Marinó-i, örmény vagy észt csapattal játszhatnánk a harmadik fordulóban.

Bár együttesünk még gőzerővel készül a jövő csütörtöki Vitória Guimaraes elleni Konferencialiga-selejtezőre, már tudható, ki várhat Szolnoki Rolandékra a kvalifikáció harmadik körében. Ha csapatunk sikerrel venné a portugálok képezte akadályt, kiemeltként a finn KuPS Kuopio, a moldáv Milsami Orhei, a horvát Hajduk Split, a feröeri B36 Tórshavn, a San Marinó-i Tre Fiori, az örmény Ararat vagy az észt Paide Linnameeskond közül kerülhetne ki a következő rivális.

SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ, LEHETSÉGES PÁROSÍTÁS
2. CSOPORT
Kiemeltek
Liepaja (litván)–Young Boys (svájci)
Vitória SC (portugál)–Puskás Akadémia
Anderlecht (belga)
Suduva (litván)–Viborg (dán)
Nem kiemeltek
KuPS Kuopio (finn)–Milsami Orhei (moldovai)
Hajduk Split (horvát)
B36 Tórshavn (feröeri)–Tre Fiori (San Marinó-i)
Ararat (örmény)–Paide Linnameeskond (észt)

ELLENFÉLNÉZŐBEN: KISVÁRDA MASTER GOOD

Hornyák Zsolt tanítványai helyet cserélnének a tabellán a...

Tóth Balázsé a forduló hárítása

Balu bravúrja „aranyat” ért – nemcsak az Újpest elleni...

Fölényesebb siker is lehetett volna

Így értékelt Hornyák Zsolt az Újpest ellen 2–0-ra megnyert...

TOVÁBBI HÍREK

Konferencialiga: őket kaphatjuk, ha továbbjutunk


Finn, moldáv, horvát, feröreri, San Marinó-i, örmény vagy észt csapattal játszhatnánk a harmadik fordulóban.

Bár együttesünk még gőzerővel készül a jövő csütörtöki Vitória Guimaraes elleni Konferencialiga-selejtezőre, már tudható, ki várhat Szolnoki Rolandékra a kvalifikáció harmadik körében. Ha csapatunk sikerrel venné a portugálok képezte akadályt, kiemeltként a finn KuPS Kuopio, a moldáv Milsami Orhei, a horvát Hajduk Split, a feröeri B36 Tórshavn, a San Marinó-i Tre Fiori, az örmény Ararat vagy az észt Paide Linnameeskond közül kerülhetne ki a következő rivális.

SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ, LEHETSÉGES PÁROSÍTÁS
2. CSOPORT
Kiemeltek
Liepaja (litván)–Young Boys (svájci)
Vitória SC (portugál)–Puskás Akadémia
Anderlecht (belga)
Suduva (litván)–Viborg (dán)
Nem kiemeltek
KuPS Kuopio (finn)–Milsami Orhei (moldovai)
Hajduk Split (horvát)
B36 Tórshavn (feröeri)–Tre Fiori (San Marinó-i)
Ararat (örmény)–Paide Linnameeskond (észt)

 
ELLENFÉLNÉZŐBEN: KISVÁRDA MASTER GOOD

Hornyák Zsolt tanítványai helyet cserélnének a tabellán a...

 
Tóth Balázsé a forduló hárítása

Balu bravúrja „aranyat” ért – nemcsak az Újpest elleni...

 
Fölényesebb siker is lehetett volna

Így értékelt Hornyák Zsolt az Újpest ellen 2–0-ra megnyert...

More news

Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC

augusztus 14. | 18:00 Kisvárdai Várkerti Stadion

MECCSINFÓ nyilnyil

Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC

MECCSINFÓ nyilnyil

augusztus 14. | 18:00 | Kisvárdai Várkerti Stadion

Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC

augusztus 14. | 18:00 | Kisvárdai Várkerti Stadion

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia – CFR Cluj 2–0 (Rakaczki Kupa)  2–0
Sparta Praha – Puskás Akadémia U15 (Bican Cup)  2–0
Puskás Akadémia U15 – MSK Zilina (Bican Cup)  0–0
Puskás Akadémia FC - Újpest FC  2–0
Puskás Akadémia U19 - Banik Ostrava  1-1
Puskás Akadémia U16 - FK DAC 1904  2-2
Puskás Akadémia U14 - Banik Ostrava  3-1
Hajduk Split - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  1-0
Puskás Akadémia U15-Dinamo Zagreb  0-2
MSK Zilina-Puskás Akadémia U15  2-2