megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP
HUN ENG

A helyosztók párosításai


Így néz ki a hétfői program.

7. helyért:

FC DAC 1904 – Sporting CP (13:15)

5. helyért:

Panathinaikosz – Bp. Honvéd (14:45)

3. helyért:

Puskás Akadémia – CR Flamengo (16:15)

Döntő:

Real Madrid CF – Dinamo Kijev (18:00)

 

A csoportkör végeredménye:

A csoport Csapat Eredmény Gólkülönbség Pontszám
1 Real Madrid CF 3–0–0 4–0 9
2 Puskás Akadémia 2–0–1 3–2 6
3 Panathinaikosz 1–0–2 2–3 3
4 FC DAC 1904 0–0–3 2–6 0

 

B csoport Csapat Eredmény Gólkülönbség Pontszám
1 Dinamo Kijev 2–1–0 5–3 7
2 CR Flamengo 1–1–1 3–3 4
3 Bp. Honvéd 1–0–2 1–3 3
4 Sporting CP 1–0–2 4–4 3

 

A végső sorrend megállapításának módszere:

  1. pontok
  2. egymás elleni eredmény
  3. gólkülönbség
  4. több rúgott gól
  5. sorsolás

Ranking:

  1. points
  2. head to head results
  3. goal difference
  4. more goals scored
  5. draw
Tartalmasan telt a szünet

Spandler Csabának a családi programok mellett a focivébére is jutott...

U17: Majdnem megvolt az olasz meccs

Belvon Attila tanítványai szoros mérkőzést vívtak, akár...

Az őszi elsőség a tét

U16-os csapatunk két meccset is játszik az utolsó héten. 

TOVÁBBI HÍREK
HUN ENG

Play-off


Details below

7th position:

FC DAC 1904 – Sporting CP (1:15 PM)

5th:

Panathinaikosz – Bp. Honved (2:45 PM)

3rd:

Puskás Akadémia – CR Flamengo (4:15 PM)

Final:

Real Madrid CF – Dinamo Kijev (6 PM)

 
Tartalmasan telt a szünet

Spandler Csabának a családi programok mellett a focivébére is jutott...

 
U17: Majdnem megvolt az olasz meccs

Belvon Attila tanítványai szoros mérkőzést vívtak, akár...

 
Az őszi elsőség a tét

U16-os csapatunk két meccset is játszik az utolsó héten. 

More news

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

január 28. | 00:00 Mezőkövesd

MECCSINFÓ nyilnyil

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

MECCSINFÓ nyilnyil

január 28. | 00:00 | Mezőkövesd

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

január 28. | 00:00 | Mezőkövesd

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC II  1–1
Puskás Akadémia U15 (leány)  0–5
Puskás Akadémia U17 (leány)  2–1
Puskás Akadémia U17 - Vasas Kubala Akadémia  2–0
MTK Budapest - Puskás Akadémia U16  2–1
Puskás Akadémia U14 - DVTK  2–1
MTK Budapest - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  1–0
PMFC - Puskás Akadémia U15  2–5
Puskás Akadémia U14 - Várda Labdarúgó Akadémia  3–2
Astra-Activtek HFC-Üllő - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  2–3