megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP
HUN ENG

A pénteki párosítások


A döntőt az M4 Sport is közvetíti majd.

 

11:00 / a 7. helyért

FK CSÍKSZEREDA–CR FLAMENGO

 

11:00 / az 5. helyért (online közvetítés)

BAYERN MÜNCHEN–KRC GENK

 

15:00 / a 3. helyért, Pancho Aréna (Duna World)

NK OSIJEK–BUDAPEST HONVÉD

 

16:30 / DÖNTŐ, PANCHO ARÉNA (M4 Sport TV)

PUSKÁS AKADÉMIA–SPORTING CP

 

Sikeres győri „főpróba”

Hamarosan élesben is szembetalálkoznak, de addig is...

A Puskás Magazin 2022. júliusi adása

A videó a cikkre kattintva elérhető.

„Minden nap arra törekszem, hogy jobb legyek”

Az NB III-as csapatunk ifjú belső védője, Vajda Roland hisz benne, hogy...

TOVÁBBI HÍREK
HUN ENG

Fixtures


The finalists are Puskás Academy and Sporting.

11:00 / 7th place

FK CSÍKSZEREDA

CR FLAMENGO

 

11:00 / 5th place

BAYERN MÜNCHEN

KRC GENK

 

15:00 / 3rd place

NK OSIJEK

BUDAPEST HONVÉD

 

16:30 / FINAL

PUSKÁS AKADÉMIA

SPORTING CP

 

 
Sikeres győri „főpróba”

Hamarosan élesben is szembetalálkoznak, de addig is...

 
A Puskás Magazin 2022. júliusi adása

A videó a cikkre kattintva elérhető.

 
„Minden nap arra törekszem, hogy jobb legyek”

Az NB III-as csapatunk ifjú belső védője, Vajda Roland hisz benne, hogy...

More news

Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC

augusztus 14. | 18:00 Kisvárdai Várkerti Stadion

MECCSINFÓ nyilnyil

Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC

MECCSINFÓ nyilnyil

augusztus 14. | 18:00 | Kisvárdai Várkerti Stadion

Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC

augusztus 14. | 18:00 | Kisvárdai Várkerti Stadion

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

DAC – Puskás Akadémia U14 (Nagy Adrián-emléktorna, Léva, elődöntő)  1–6
ETO FC Győr – Puskás Akadémia (leány U17, felkészülési mérkőzés)  2–5
ETO FC Győr – Puskás Akadémia (leány U15, felkészülési mérkőzés)  0–8
Diósgyőri VTK – Puskás Akadémia U16 (II. DVTK Rakaczki-kupa)  3–2/2–2
Puskás Akadémia – FC STK 1914 Somorja U14 (Nagy Adrián-emléktorna, Léva, döntő)  10–0
TSC – Puskás Akadémia U15 (TSC Kupa)  0–2
Puskás Akadémia U16 - Legia Warszava (Rakaczki Kupa)  1–3
Puskás Akadémia U15 – Crvena Zvezda (TSC Kupa)  2–1
Puskás Akadémia U15 – NK Osijek (TSC Kupa)  0–3
Puskás Akadémia U15 – FK Csíkszereda  3–0