megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP
HUN ENG

A pénteki párosítások


A döntőt az M4 Sport is közvetíti majd.

 

11:00 / a 7. helyért

FK CSÍKSZEREDA–CR FLAMENGO

 

11:00 / az 5. helyért (online közvetítés)

BAYERN MÜNCHEN–KRC GENK

 

15:00 / a 3. helyért, Pancho Aréna (Duna World)

NK OSIJEK–BUDAPEST HONVÉD

 

16:30 / DÖNTŐ, PANCHO ARÉNA (M4 Sport TV)

PUSKÁS AKADÉMIA–SPORTING CP

 

Elszalasztott győzelem

Tóth Balázs nyilatkozata a Kisvárda elleni találkozót...

Az első félidőben eldönthettük volna

Így értékelt Hornyák Zsolt a Kisvárda elleni 1–1-es...

Nem sikerült megőrizni az előnyt

Van Nieff góljával sokáig vezettünk, de a hajtós meccs...

TOVÁBBI HÍREK
HUN ENG

Fixtures


The finalists are Puskás Academy and Sporting.

11:00 / 7th place

FK CSÍKSZEREDA

CR FLAMENGO

 

11:00 / 5th place

BAYERN MÜNCHEN

KRC GENK

 

15:00 / 3rd place

NK OSIJEK

BUDAPEST HONVÉD

 

16:30 / FINAL

PUSKÁS AKADÉMIA

SPORTING CP

 

 
Elszalasztott győzelem

Tóth Balázs nyilatkozata a Kisvárda elleni találkozót...

 
Az első félidőben eldönthettük volna

Így értékelt Hornyák Zsolt a Kisvárda elleni 1–1-es...

 
Nem sikerült megőrizni az előnyt

Van Nieff góljával sokáig vezettünk, de a hajtós meccs...

More news

PAFC - Kecskeméti TE

augusztus 19. | 20:00 Pancho Aréna

MECCSINFÓ nyilnyil

PAFC - Kecskeméti TE

MECCSINFÓ nyilnyil

augusztus 19. | 20:00 | Pancho Aréna

PAFC - Kecskeméti TE

augusztus 19. | 20:00 | Pancho Aréna

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

ETO Akadémia - Puskás Akadémia FC II  2–3
Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC  1–1
DAC – Puskás Akadémia U14 (Nagy Adrián-emléktorna, Léva, elődöntő)  1–6
ETO FC Győr – Puskás Akadémia (leány U17, felkészülési mérkőzés)  2–5
ETO FC Győr – Puskás Akadémia (leány U15, felkészülési mérkőzés)  0–8
Diósgyőri VTK – Puskás Akadémia U16 (II. DVTK Rakaczki-kupa)  3–2/2–2
Puskás Akadémia – FC STK 1914 Somorja U14 (Nagy Adrián-emléktorna, Léva, döntő)  10–0
Puskás Akadémia – NK Osijek U17 (felkészülési mérkőzés)  2–3
TSC – Puskás Akadémia U15 (TSC Kupa)  0–2
Puskás Akadémia U16 - Legia Warszava (Rakaczki Kupa)  1–3