megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Ki mennyit játszott?


Volt és jelenlegi akadémistáink játékpercei az elmúlt hétről. 

Légiósok
Freiburg:
Sallai Roland (74. perctől)

NK Osijek: 
Kleinheisler László (nem nevezték)

Rijeka:

Gyurcsó Ádám (45 perc)

WKS Slask Wroclaw:
Tamás Márk (90 perc)


NB I
Budafoki MTE:
Szabó Máté (66 perc), Takács Ronald (66. perctől), Margitics Andor (59. perctől)

Budapest Honvéd:
Zsótér Donát (66. perctől)

DVTK:
Makrai Gábor (80. perctől)

MOL Fehérvár FC:
Géresi Krisztián (84. perctől)

MTK Budapest:
Biben Barnabás (77. perctől)

Paksi FC:
Lorentz Márton (nem cserélték be), Sipos Zoltán (nem cserélték be)

Puskás Akadémia FC:
Corbu Marius (nem cserélték be), Deutsch László (nem cserélték be), Komáromi György (60. perctől), Nagy Zsolt (90 perc), Radics Márton (nem cserélték be), Spandler Csaba (90 perc), Szolnoki Roland (90 perc), Tamás Nándor (83. perctől), Tóth Balázs (90 perc)

ZTE FC:
Tajti Mátyás (64 perc)


NB II
Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (70 perc), Ganbold Ganbayar (87. perctől), Koch Attila (70. perctől), Kocsis Bence (80 perc), László Noel (90 perc), Major Gergő (90 perc), Mészáros Dávid (80 perc), Mim Gergely (70. perctől), Nándori Botond (70 perc), Vörös Tamás (80. perctől)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (80 perc), Paudits Patrik (56. perctől, gól)

Budaörs: 
Fényes Szabolcs (90 perc)), Molnár Csaba (90 perc), Molnár Tibor (64. perctől)

DEAC:
Belényesi Csaba (90 perc)

DVSC:
Bévárdi Zsombor (88 perc)

Dorogi FC:
Tóth Barnabás (90 perc)

FC Ajka:
Tar Zsolt (90 perc) 

Kolorcity Kazincbarcika:
Oldal Tibor (83. perctől)

PMFC:
Óvári Zsolt (61. perctől)

Szeged – Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (69. perctől)

WKW ETO FC Győr:  
Gundel-Takács Bence (90 perc)

Szentlőrinc

Cenaj Drilon (66 perc)


NB III*
PAFC II
Auerbach Martin (90 perc), Hosszú Zétény (76 perc), Kalmár Benedek (63 perc), Nagy Zalán Barna (81. perctől), Ominger Gergő (81 perc, gól), Papp Kristóf (90 perc), Sipos Gábor (76 perc), Szin Ferenc (76. perctől), Vizler László (63. perctől) 

III.KER. TVE:
Daróczi Zoltán (90 perc, gól)

Balassagyarmati SE: 
Kamarás György (84 perc, gól)

BKV Előre:
Czuczi Márton (90 perc)

BVSC-Zugló:
Tóth Keve (90 perc)

ESMTK:
Dankó Márton (86. perctől), Lipcsei Ádám (90 perc)

FC Dabas:
Lévai Norbert (90 perc), Sziklási Gergely (89.perctől)

FC Nagykanizsa:
Papp Szilárd (90 perc)

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő:
Balogh Balázs (90 perc), Király Bence (90 perc), Koronczi Bence (90 perc), Tóth Tibor (90 perc, gól)

Hódmezővásárhelyi FC:
Huszár Gergő (46 perc)

Iváncsa KSE:
Vallejos Dominique (60 perc), Pribék Patrik (90 perc)

Kecskeméti TE: 
Károly Bálint (90 perc), Ludasi Martin (bajnoki: 73. perctől)

Komárom VSE:
Vincze Viktor (90 perc)

Lipót Pékség SE: 
Kiszely Dominik (46. perctől, gól), Papp Zsombor (90 perc)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (90 perc), Lovász Bence (90 perc)

Sényő Carnifex FC:
Barcsay Márk (68. perctől), Molnár Máté (bajnoki: 58. perctől)

Szekszárdi UFC
Horog Ádám (46. perctől)

THSE Szabadkikötő:
Gál Tamás (90 perc)

Tiszakécskei LC
Farkas Norbert (90 perc, gól)
Újpest FC II:
Fehér Csanád (90 perc)

VLS Veszprém: 
Dobsa Gergő (90 perc)

ZTE FC II:
Papp László (90 perc)

*A mérkőzésen pályára NEM lépő játékosokat csak a légiósoknál és az elsó osztályban jelöljük. 

Az elmúlt hét válogatottja:


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban:
Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University for North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)
 

Tehetségek nyomában

Ezúttal a 2007 és 2010 között született lányok...

A Haladás ellen zárjuk a szezont

Az ETO elleni csúnya fiaskót követően sem csüggedt el női...

Újra az élen

U16-os csapatunk visszavette az első helyet a Ferencvárostól. U19-eseinktől viszont...

TOVÁBBI HÍREK

Ki mennyit játszott?


Volt és jelenlegi akadémistáink játékpercei az elmúlt hétről. 

Légiósok
Freiburg:
Sallai Roland (74. perctől)

NK Osijek: 
Kleinheisler László (nem nevezték)

Rijeka:

Gyurcsó Ádám (45 perc)

WKS Slask Wroclaw:
Tamás Márk (90 perc)


NB I
Budafoki MTE:
Szabó Máté (66 perc), Takács Ronald (66. perctől), Margitics Andor (59. perctől)

Budapest Honvéd:
Zsótér Donát (66. perctől)

DVTK:
Makrai Gábor (80. perctől)

MOL Fehérvár FC:
Géresi Krisztián (84. perctől)

MTK Budapest:
Biben Barnabás (77. perctől)

Paksi FC:
Lorentz Márton (nem cserélték be), Sipos Zoltán (nem cserélték be)

Puskás Akadémia FC:
Corbu Marius (nem cserélték be), Deutsch László (nem cserélték be), Komáromi György (60. perctől), Nagy Zsolt (90 perc), Radics Márton (nem cserélték be), Spandler Csaba (90 perc), Szolnoki Roland (90 perc), Tamás Nándor (83. perctől), Tóth Balázs (90 perc)

ZTE FC:
Tajti Mátyás (64 perc)


NB II
Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (70 perc), Ganbold Ganbayar (87. perctől), Koch Attila (70. perctől), Kocsis Bence (80 perc), László Noel (90 perc), Major Gergő (90 perc), Mészáros Dávid (80 perc), Mim Gergely (70. perctől), Nándori Botond (70 perc), Vörös Tamás (80. perctől)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (80 perc), Paudits Patrik (56. perctől, gól)

Budaörs: 
Fényes Szabolcs (90 perc)), Molnár Csaba (90 perc), Molnár Tibor (64. perctől)

DEAC:
Belényesi Csaba (90 perc)

DVSC:
Bévárdi Zsombor (88 perc)

Dorogi FC:
Tóth Barnabás (90 perc)

FC Ajka:
Tar Zsolt (90 perc) 

Kolorcity Kazincbarcika:
Oldal Tibor (83. perctől)

PMFC:
Óvári Zsolt (61. perctől)

Szeged – Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (69. perctől)

WKW ETO FC Győr:  
Gundel-Takács Bence (90 perc)

Szentlőrinc

Cenaj Drilon (66 perc)


NB III*
PAFC II
Auerbach Martin (90 perc), Hosszú Zétény (76 perc), Kalmár Benedek (63 perc), Nagy Zalán Barna (81. perctől), Ominger Gergő (81 perc, gól), Papp Kristóf (90 perc), Sipos Gábor (76 perc), Szin Ferenc (76. perctől), Vizler László (63. perctől) 

III.KER. TVE:
Daróczi Zoltán (90 perc, gól)

Balassagyarmati SE: 
Kamarás György (84 perc, gól)

BKV Előre:
Czuczi Márton (90 perc)

BVSC-Zugló:
Tóth Keve (90 perc)

ESMTK:
Dankó Márton (86. perctől), Lipcsei Ádám (90 perc)

FC Dabas:
Lévai Norbert (90 perc), Sziklási Gergely (89.perctől)

FC Nagykanizsa:
Papp Szilárd (90 perc)

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő:
Balogh Balázs (90 perc), Király Bence (90 perc), Koronczi Bence (90 perc), Tóth Tibor (90 perc, gól)

Hódmezővásárhelyi FC:
Huszár Gergő (46 perc)

Iváncsa KSE:
Vallejos Dominique (60 perc), Pribék Patrik (90 perc)

Kecskeméti TE: 
Károly Bálint (90 perc), Ludasi Martin (bajnoki: 73. perctől)

Komárom VSE:
Vincze Viktor (90 perc)

Lipót Pékség SE: 
Kiszely Dominik (46. perctől, gól), Papp Zsombor (90 perc)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (90 perc), Lovász Bence (90 perc)

Sényő Carnifex FC:
Barcsay Márk (68. perctől), Molnár Máté (bajnoki: 58. perctől)

Szekszárdi UFC
Horog Ádám (46. perctől)

THSE Szabadkikötő:
Gál Tamás (90 perc)

Tiszakécskei LC
Farkas Norbert (90 perc, gól)
Újpest FC II:
Fehér Csanád (90 perc)

VLS Veszprém: 
Dobsa Gergő (90 perc)

ZTE FC II:
Papp László (90 perc)

*A mérkőzésen pályára NEM lépő játékosokat csak a légiósoknál és az elsó osztályban jelöljük. 

Az elmúlt hét válogatottja:


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban:
Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University for North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)
 

 
Tehetségek nyomában

Ezúttal a 2007 és 2010 között született lányok...

 
A Haladás ellen zárjuk a szezont

Az ETO elleni csúnya fiaskót követően sem csüggedt el női...

 
Újra az élen

U16-os csapatunk visszavette az első helyet a Ferencvárostól. U19-eseinktől viszont...

More news
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

ETO FC Győr - Puskás Akadémia U19  2–2
Ferencvárosi TC - Puskás Akadémia U16  1–2
Puskás Akadémia U19 (leány) - Ferencvárosi TC  0-0
Puskás Akadémia U17 (leány) - Ferencvárosi TC  3-2
Puskás Akadémia U15 (leány) - Ferencvárosi TC  3-4
Kaposvári Rákóczi FC - Puskás Akadémia FC II  0-0
Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd  1-2
Puskás Akadémia U14 - Budapest Honvéd-MFA  3-1
Puskás Akadémia U15 - Vasas Kubala Akadémia  2-2
Budapest Honvéd-MFA - Puskás Akadémia U16  1-3