megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Ki mennyit játszott?


Volt akadémistáink játékpercei a légiósoktól az NB III-ig.

Légiósok

Freiburg:
Sallai Roland (bajnoki: 77 perc)

WKS Slask Wroclaw:
Tamás Márk (bajnoki: 90 perc), (bajnoki: pados)


NB I

Budafoki MTE:
Skribek Alen (bajnoki: 73. perctől, gól), Szabó Máté (bajnoki: 90 perc), Takács Ronald (bajnoki: pados), Vaszicsku Gergő (bajnoki: 54 perc)

Budapest Honvéd:
Zsótér Donát (bajnoki: 76 perc)

DVTK:
Makrai Gábor (bajnoki: 89. perctől)

MOL Fehérvár FC:
Géresi Krisztián (bajnoki: pados)

Paksi FC:
Lorentz Márton (bajnoki: pados), Sipos Zoltán (bajnoki: 87. perctől)

Puskás Akadémia FC:
Deutsch László (bajnoki: pados), Komáromi György (bajnoki: 83. perctől), Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Spandler Csaba (bajnoki: 56 perc), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (bajnoki: pados), Tóth Balázs (bajnoki: 90 perc)

ZTE FC:
Tajti Mátyás (bajnoki: 67. perctől)


NB II

Aqvital FC Csákvár:
Ganbold Ganbayar (bajnoki: 78. perctől), Koch Attila (bajnoki: 78 perc), Kocsis Bence (bajnoki: 90 perc, gól) (Magyar Kupa: 66 perc, gól), László Noel (bajnoki: 69 perc) (Magyar Kupa: 71 perc), Magyar Zsolt (Magyar Kupa: 80 perc), Major Gergő (Magyar Kupa: 90 perc), Mészáros Dávid (bajnoki 69 perc) (Magyar Kupa: 71.perctől), Mim Gergely (bajnoki 90 perc) (Magyar Kupa: 71 perc), Nándori Botond (bajnoki: 69. perctől) (Magyar Kupa: 80.perctől), Papp Milán (bajnoki: 78. perctől) (Magyar Kupa: 90 perc, gól), Posztobányi Patrik (bajnoki: 78 perc) (Magyar Kupa: 90 perc), Radics Márton (bajnoki: 69 perc), Vörös Tamás (bajnoki:69. perctől) (Magyar Kupa: 66 perc, gól), Zelizi Patrik (bajnoki: pados) (Magyar Kupa: 90 perc)

BFC Siófok:
Elek Bence (bajnoki: 90 perc, gól), Izing Martin (bajnoki: 90 perc)

Budaörs: 
Fényes Szabolcs  (Magyar Kupa: 90 perc), Horváth Roland (Magyar Kupa: 74. perctől), Molnár Csaba (Magyar Kupa: 90 perc), Molnár Tibor (Magyar Kupa: 90 perc, gól)

DEAC:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc)

DVSC:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: 77. perctől)

Dorogi FC:
Tóth Barnabás (bajnoki: 90 perc)

FC Ajka:
Tar Zsolt (bajnoki: 90 perc, gól)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Kolorcity Kazincbarcika:
Tóth László (bajnoki: 90 perc), Oldal Tibor (bajnoki: 86 perc)

Nyíregyháza Spartacus FC:
Papp Máté (bajnoki: 90)

PMFC:
Óvári Zsolt (bajnoki: 65. perctől)

SC Soroksár:
Magyari Szilárd (bajnoki: 74 perc)

Szeged – Csanád Grosics Akadémia:
Ásványi Balázs (bajnoki: pados), Gajdos Zsolt (bajnoki: 61. perctől)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 90 perc), Tajti Balázs (bajnoki: 80. perctől)


NB III

PAFC II:
Berekali Márk (bajnoki: 85 perc), Bika Zalán (bajnoki: pados), Corbu Marius Dimitru (bajnoki: 90 perc, gól), Demeter Zsombor (bajnoki: pados), Gazdag Vajk (bajnoki: 60. perctől), Godányi Dominik (bajnoki: 84 perc), Kalmár Benedek (bajnoki: pados), Lőrinc Dániel (bajnoki: 60 perc), Mayer János (bajnoki: 85. perctől), Nagy Zalán Barna (bajnoki: 60 perc), Papp Kristóf (bajnoki: 90 perc), Sipos Gábor (bajnoki: 90 perc), Sós Máté (bajnoki: 60 perctől), Szabó Valentin (bajnoki: pados), Szin Ferenc (bajnoki: 84. perctől)

III.KER. TVE:
Daróczi Zoltán (bajnoki: 63 perc, gól)

Bicskei TC:
Lencsés Bálint (bajnoki: 90 perc), Pekowski Michal Jan (bajnoki: 90 perc), Radó Dániel (bajnoki: 90 perc)

BKV Előre:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc)

BVSC-Zugló:
Gábor Péter (bajnoki: 90 perc), Tóth Keve (bajnoki: 90 perc)

Dabas-Gyón SC:
Rétyi Tamás (bajnoki: 63. perctől)

ESMTK:
Dankó Márton (bajnoki: 90 perc), Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc)

FC Dabas:
Lévai Norbert (bajnoki: 90 perc), Sziklási Gergely (bajnoki: pados)

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő:
Balogh Balázs (bajnoki: 73. perctől), Király Bence (bajnoki: 73 perc), Kónya Krisztián (bajnoki: 73 perc), Koronczi Bence (bajnoki: 90 perc, gól), Tóth Tibor (bajnoki: 90 perc, gól), Zsigmond Bence (bajnoki: 73 perc, 2 gól)

Hódmezővásárhelyi FC:
Huszár Gergő (bajnoki: 90 perc)

Iváncsa KSE:
Vallejos Dominique (bajnoki: 70. perctől), Pribék Patrik (bajnoki: 90 perc)

Kecskeméti TE: 
Károly Bálint (bajnoki: 90 perc, gól), Ludasi Martin (bajnoki: 73 perc)

Komárom VSE:
Parázs Botond (bajnoki: 90 perc), Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc), Vincze Viktor (bajnoki: 90 perc, gól)

Lipót Pékség SE: 
Papp Zsombor (bajnoki: pados)

MOL Fehérvár FC II:
Tóth Bence (bajnoki: 57. perctől)

Putnok FC II:
Keményffy Máté (bajnoki: 90 perc)

Rákosmente KSK:
Lovász Bence (bajnoki: 46 perc)

Sajóbábony SE:
Mezőssy Levente (bajnoki: 90 perc)

Sárvár FC:
Valkovszki Péter (bajnoki 46. perctől)

Sényő Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 71. perctől), Molnár Máté (bajnoki: pados)

Szekszárdi UFC:
Horog Ádám (bajnoki: 65. perctől)

Tatabányai SC:
Farkas Viktor (bajnoki: 67 perc)

THSE Szabadkikötő:
Gál Tamás (bajnoki: 90 perc)

Tiszakécskei LC: 
Farkas Norbert (bajnoki: 90 perc), Kiprich Dávid (bajnoki: 90 perc)

Újpest FC II:
Fehér Csanád (bajnoki: 90 perc)

ZTE FC II:
Papp László (bajnoki: 60 perc)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban:
Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University for North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)
 

Fel kell készülni az egerszegi támadójátékból

Artem Favorov életében fontos időszak volt a ZTE-nél töltött...

Meccstörténet: PAFC–ZTE

Első hazai NB I-es győzelmét szerezné meg együttesünk vasárnap a...

Vendégként is veszélyes a Zete

Védekezésben van hová fejlődnie a Fradi idegenbeli...

TOVÁBBI HÍREK

Ki mennyit játszott?


Volt akadémistáink játékpercei a légiósoktól az NB III-ig.

Légiósok

Freiburg:
Sallai Roland (bajnoki: 77 perc)

WKS Slask Wroclaw:
Tamás Márk (bajnoki: 90 perc), (bajnoki: pados)


NB I

Budafoki MTE:
Skribek Alen (bajnoki: 73. perctől, gól), Szabó Máté (bajnoki: 90 perc), Takács Ronald (bajnoki: pados), Vaszicsku Gergő (bajnoki: 54 perc)

Budapest Honvéd:
Zsótér Donát (bajnoki: 76 perc)

DVTK:
Makrai Gábor (bajnoki: 89. perctől)

MOL Fehérvár FC:
Géresi Krisztián (bajnoki: pados)

Paksi FC:
Lorentz Márton (bajnoki: pados), Sipos Zoltán (bajnoki: 87. perctől)

Puskás Akadémia FC:
Deutsch László (bajnoki: pados), Komáromi György (bajnoki: 83. perctől), Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Spandler Csaba (bajnoki: 56 perc), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (bajnoki: pados), Tóth Balázs (bajnoki: 90 perc)

ZTE FC:
Tajti Mátyás (bajnoki: 67. perctől)


NB II

Aqvital FC Csákvár:
Ganbold Ganbayar (bajnoki: 78. perctől), Koch Attila (bajnoki: 78 perc), Kocsis Bence (bajnoki: 90 perc, gól) (Magyar Kupa: 66 perc, gól), László Noel (bajnoki: 69 perc) (Magyar Kupa: 71 perc), Magyar Zsolt (Magyar Kupa: 80 perc), Major Gergő (Magyar Kupa: 90 perc), Mészáros Dávid (bajnoki 69 perc) (Magyar Kupa: 71.perctől), Mim Gergely (bajnoki 90 perc) (Magyar Kupa: 71 perc), Nándori Botond (bajnoki: 69. perctől) (Magyar Kupa: 80.perctől), Papp Milán (bajnoki: 78. perctől) (Magyar Kupa: 90 perc, gól), Posztobányi Patrik (bajnoki: 78 perc) (Magyar Kupa: 90 perc), Radics Márton (bajnoki: 69 perc), Vörös Tamás (bajnoki:69. perctől) (Magyar Kupa: 66 perc, gól), Zelizi Patrik (bajnoki: pados) (Magyar Kupa: 90 perc)

BFC Siófok:
Elek Bence (bajnoki: 90 perc, gól), Izing Martin (bajnoki: 90 perc)

Budaörs: 
Fényes Szabolcs  (Magyar Kupa: 90 perc), Horváth Roland (Magyar Kupa: 74. perctől), Molnár Csaba (Magyar Kupa: 90 perc), Molnár Tibor (Magyar Kupa: 90 perc, gól)

DEAC:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc)

DVSC:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: 77. perctől)

Dorogi FC:
Tóth Barnabás (bajnoki: 90 perc)

FC Ajka:
Tar Zsolt (bajnoki: 90 perc, gól)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Kolorcity Kazincbarcika:
Tóth László (bajnoki: 90 perc), Oldal Tibor (bajnoki: 86 perc)

Nyíregyháza Spartacus FC:
Papp Máté (bajnoki: 90)

PMFC:
Óvári Zsolt (bajnoki: 65. perctől)

SC Soroksár:
Magyari Szilárd (bajnoki: 74 perc)

Szeged – Csanád Grosics Akadémia:
Ásványi Balázs (bajnoki: pados), Gajdos Zsolt (bajnoki: 61. perctől)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 90 perc), Tajti Balázs (bajnoki: 80. perctől)


NB III

PAFC II:
Berekali Márk (bajnoki: 85 perc), Bika Zalán (bajnoki: pados), Corbu Marius Dimitru (bajnoki: 90 perc, gól), Demeter Zsombor (bajnoki: pados), Gazdag Vajk (bajnoki: 60. perctől), Godányi Dominik (bajnoki: 84 perc), Kalmár Benedek (bajnoki: pados), Lőrinc Dániel (bajnoki: 60 perc), Mayer János (bajnoki: 85. perctől), Nagy Zalán Barna (bajnoki: 60 perc), Papp Kristóf (bajnoki: 90 perc), Sipos Gábor (bajnoki: 90 perc), Sós Máté (bajnoki: 60 perctől), Szabó Valentin (bajnoki: pados), Szin Ferenc (bajnoki: 84. perctől)

III.KER. TVE:
Daróczi Zoltán (bajnoki: 63 perc, gól)

Bicskei TC:
Lencsés Bálint (bajnoki: 90 perc), Pekowski Michal Jan (bajnoki: 90 perc), Radó Dániel (bajnoki: 90 perc)

BKV Előre:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc)

BVSC-Zugló:
Gábor Péter (bajnoki: 90 perc), Tóth Keve (bajnoki: 90 perc)

Dabas-Gyón SC:
Rétyi Tamás (bajnoki: 63. perctől)

ESMTK:
Dankó Márton (bajnoki: 90 perc), Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc)

FC Dabas:
Lévai Norbert (bajnoki: 90 perc), Sziklási Gergely (bajnoki: pados)

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő:
Balogh Balázs (bajnoki: 73. perctől), Király Bence (bajnoki: 73 perc), Kónya Krisztián (bajnoki: 73 perc), Koronczi Bence (bajnoki: 90 perc, gól), Tóth Tibor (bajnoki: 90 perc, gól), Zsigmond Bence (bajnoki: 73 perc, 2 gól)

Hódmezővásárhelyi FC:
Huszár Gergő (bajnoki: 90 perc)

Iváncsa KSE:
Vallejos Dominique (bajnoki: 70. perctől), Pribék Patrik (bajnoki: 90 perc)

Kecskeméti TE: 
Károly Bálint (bajnoki: 90 perc, gól), Ludasi Martin (bajnoki: 73 perc)

Komárom VSE:
Parázs Botond (bajnoki: 90 perc), Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc), Vincze Viktor (bajnoki: 90 perc, gól)

Lipót Pékség SE: 
Papp Zsombor (bajnoki: pados)

MOL Fehérvár FC II:
Tóth Bence (bajnoki: 57. perctől)

Putnok FC II:
Keményffy Máté (bajnoki: 90 perc)

Rákosmente KSK:
Lovász Bence (bajnoki: 46 perc)

Sajóbábony SE:
Mezőssy Levente (bajnoki: 90 perc)

Sárvár FC:
Valkovszki Péter (bajnoki 46. perctől)

Sényő Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 71. perctől), Molnár Máté (bajnoki: pados)

Szekszárdi UFC:
Horog Ádám (bajnoki: 65. perctől)

Tatabányai SC:
Farkas Viktor (bajnoki: 67 perc)

THSE Szabadkikötő:
Gál Tamás (bajnoki: 90 perc)

Tiszakécskei LC: 
Farkas Norbert (bajnoki: 90 perc), Kiprich Dávid (bajnoki: 90 perc)

Újpest FC II:
Fehér Csanád (bajnoki: 90 perc)

ZTE FC II:
Papp László (bajnoki: 60 perc)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban:
Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University for North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)
 

 
Fel kell készülni az egerszegi támadójátékból

Artem Favorov életében fontos időszak volt a ZTE-nél töltött...

 
Meccstörténet: PAFC–ZTE

Első hazai NB I-es győzelmét szerezné meg együttesünk vasárnap a...

 
Vendégként is veszélyes a Zete

Védekezésben van hová fejlődnie a Fradi idegenbeli...

More news

PAFC - ZTE FC

november 28. | 15:45 Pancho Aréna

MECCSINFÓ nyilnyil

PAFC - ZTE FC

MECCSINFÓ nyilnyil

november 28. | 15:45 | Pancho Aréna

PAFC - ZTE FC

november 28. | 15:45 | Pancho Aréna

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia U15 (leány) - Ferencvárosi TC  0-2
Puskás Akadémia U17 (leány) - Ferencvárosi TC  4-1
BVSC-Zugló - Puskás Akadémia FC II  2-0
Paksi FC - Puskás Akadémia FC  4-1
Puskás Akadémia U19 - Vasas Kubala Akadémia  5-1
Puskás Akadémia U17 - Ferencvárosi TC  3-2
Puskás Akadémia U16 - Vasas Kubala Akadémia  5-0
Puskás Akadémia U15 - MTK Budapest  1-2
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Akadémia U14  0-1
Puskás Akadémia FC (Női NB I) - MTK Budapest  0-1