megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

HÍREK

TOVÁBBI HÍREK

MECCSCENTER

  • SZEPTEMBER 28.
    16:00
    Gyirmót FC Győr II
    Puskás Akadémia FC II
    Alcufer Stadion (Győr)
  • OKTÓBER 1.
    10:00
    Puskás Akadémia U16
    ETO FC Győr
    Puskás Akadémia
  • OKTÓBER 1.
    10:00
    MTK Budapest
    Puskás Akadémia U15
    Lantos Mihály Sportközpont (Bp.)
  • OKTÓBER 1.
    10:00
    Ferencvárosi TC
    Puskás Akadémia U14
    Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
  • OKTÓBER 1.
    11:00
    Puskás Akadémia U17
    Illés Akadémia-Haladás
    Puskás Akadémia
  • OKTÓBER 1.
    13:00
    DVTK
    Puskás Akadémia U19
    DVTK Edzőközpont (Miskolc)
  • OKTÓBER 1.
    13:00
    Puskás Akadémia U19 (leány)
    ST. Mihály FC
    Puskás Akadémia
  • OKTÓBER 1.
    15:00
    Puskás Akadémia FC (Női NB I)
    Kelen SC
    Puskás Akadémia
  • OKTÓBER 2.
    11:00
    Puskás Akadémia FC II
    Móri SE
    Puskás Akadémia
  • OKTÓBER 2.
    12:00
    ST. Mihály FC
    Puskás Akadémia U15 (leány)
    KÉSZ Sport Aréna (Szeged)
  • OKTÓBER 2.
    14:00
    ST. Mihály FC
    Puskás Akadémia U17 (leány)
    KÉSZ Sport Aréna (Szeged)
  • OKTÓBER 2.
    15:00
    Puskás Akadémia III (megye II. osztály)
    Szár
    Puskás Akadémia

VIDEÓK

lejatszoMegdolgoztattuk a nyertest

lejatszoPAFC II–Érdi VSE 3–1

lejatszoÖsszeállunk, mint a rizibizi!

További videók

PAFC - Mol Fehérvár FC

október 2. | 18:45 Pancho Aréna

MECCSINFÓ nyilnyil

PAFC - Mol Fehérvár FC

MECCSINFÓ nyilnyil

október 2. | 18:45 | Pancho Aréna

PAFC - Mol Fehérvár FC

október 2. | 18:45 | Pancho Aréna

MECCSINFÓ nyilnyil

MECCSCENTER

  • SZEPTEMBER 28.
    16:00
    Gyirmót FC Győr II
    Puskás Akadémia FC II
    Alcufer Stadion (Győr)
    OKTÓBER 1.
    10:00
    Puskás Akadémia U16
    ETO FC Győr
    Puskás Akadémia
    OKTÓBER 1.
    10:00
    MTK Budapest
    Puskás Akadémia U15
    Lantos Mihály Sportközpont (Bp.)
    OKTÓBER 1.
    10:00
    Ferencvárosi TC
    Puskás Akadémia U14
    Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
  • OKTÓBER 1.
    11:00
    Puskás Akadémia U17
    Illés Akadémia-Haladás
    Puskás Akadémia
    OKTÓBER 1.
    13:00
    DVTK
    Puskás Akadémia U19
    DVTK Edzőközpont (Miskolc)
    OKTÓBER 1.
    13:00
    Puskás Akadémia U19
    (leány)
    ST. Mihály FC
    Puskás Akadémia
    OKTÓBER 1.
    15:00
    Puskás Akadémia FC
    (Női NB I)
    Kelen SC
    Puskás Akadémia
  • OKTÓBER 2.
    11:00
    Puskás Akadémia FC II
    Móri SE
    Puskás Akadémia
    OKTÓBER 2.
    12:00
    ST. Mihály FC
    Puskás Akadémia U15
    (leány)
    KÉSZ Sport Aréna (Szeged)
    OKTÓBER 2.
    14:00
    ST. Mihály FC
    Puskás Akadémia U17
    (leány)
    KÉSZ Sport Aréna (Szeged)
    OKTÓBER 2.
    15:00
    Puskás Akadémia III
    (megye II. osztály)
    Szár
    Puskás Akadémia

PAFC - Mol Fehérvár FC

október 2. | 18:45 Pancho Aréna

MECCSINFÓ nyilnyil

PAFC - Mol Fehérvár FC

MECCSINFÓ nyilnyil

október 2. | 18:45 | Pancho Aréna

PAFC - Mol Fehérvár FC

október 2. | 18:45 | Pancho Aréna

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC II - Érdi VSE  3–1
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U19 (leány)  2–4
Vál–Puskás Akadémia FC III  2–1
MOL Fehérvár FC - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  0–7
Puskás Akadémia U17 (leány) - ETO FC Győr  5–0
Puskás Akadémia U15 (leány) - ETO FC Győr  6–1
Puskás Akadémia U15 - UTE  0-2
Puskás Akadémia U14 - DVSC  4–2
Puskás Akadémia U19 (leány) - Illés Akadémia Viktória  2–2
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Herceghalom  5–2