Bezár
kibomlo kibomlo kibomlo kibomlo kibomlo
Stáb

AZ AKADÉMIÁT MŰKÖDTETŐ ALAPÍTVÁNY

ALAPÍTÓJA
Orbán Viktor
KURATÓRIUMA
Mészáros Lőrinc elnök
Harangozó László
Oláh János
FELÜGYELŐBIZOTTSÁGA
Jakab János elnök
Mészáros János
Szabó Lajos
SZAKMAI TANÁCSADÓ TESTÜLETE
Kovács Ferenc (Videoton FC, tiszteletbeli elnök)
Dr. Csabai József (Kanada)
Tóth-Zele József (Spanyolország)
VEZETŐSÉG
Főigazgató Takács Mihály
Gazdasági igazgató Hamar Attila Albertné
Műszaki igazgató Mészáros László
Kollégiumigazgató Kiss Zoltán
Utánpótlás szakmai igazgató Szalai László  
Nemzetközi kapcsolatokért felelős igazgató Tóth Balázs  
Kommunikációs igazgató Balogh Balázs
Jogi képviselő Dr. Vörös József
Titkárságvezető Papp Bence
HR-asszisztens Kiss Brigitta
Könyvelő

Forisek Beatrix, Karácsonné Boros Valéria

Irodai asszisztens Bognár Tímea
Rendszergazda Mészáros Balázs, Antal Csaba
Recepciós Trankerné Vörös Andrea
AZ AKADÉMIA EDZŐI
Felnőtt, NB II-es csapat

Pintér Attila (vezetőedző)
Pető Zoltán (technikai vezető)
Dr. Kovács László (csapatorvos)

Feszthammer Réka (fizioterapeuta)

Hajnal Imre Zsolt (masszőr)
Kiss Istvan (masszőr)


Móriné Zabó Zsuzsanna (szertáros)
Hérig Erzsébet (szertáros)

Mészáros László (PAFC ügyvezető)
Bolla Krisztián (PAFC ügyvezető helyettes)

PFLA utánpótlás szakmai igazgató Szalai László
Képzési menedzser Liszkai Dezső
Sporttudományos csoportvezető Csáki István
Nemzetközi összekötő Pongrácz Dezső
Utánpótlás irodavezető
Havas Máté
Utánpótlás technikai munkatárs
Hegedűs Béla
Utánpótlás technikai munkatárs
Kővári Barbara
Akadémiai szekcióvezető (U16-NB III) Horváth Péter
Gyerekprogram szekcióvezető (U6-U11) Csordás Tamás
NB III Bojan Lazics
U19 Horváth Péter
U17 Ivica Kulesevic, Harmati Tamás
U16 Bordán Csaba
U15 Visinka Ede
U14 Fóris Róbert
U13 Czinkon Szabolcs
U12 Kanta Szabolcs
Erőnléti edző Szűcs Péter
Erőnléti edző Diós Bence
Erőnléti edző Papp Róbert
Coerver edző Székely Gábor
Kapusedző Mitring István
Deli Zoltán
RealTanoda szakmai koordinátor Baboss Botond
Puskás Akadémia III (megyei II. osztály) Szabó Dániel
Felcsút SE U21 Szabó Dániel
Felcsút SE U11 Sipos Zoltán
Felcsút SE U9 Gálos Zoltán
Felcsút SE U7, U16 Móri Tamás
U15, U18 leány vezetőedző Halászi Kinga
Felcsút SE U18 leány Sándor László
Felcsút SE U15 leány Szabó Lajos
TEHETSÉGKUTATÓ CSOPORT
 Vezető tehetségkutató  Juhász Tibor
 Keleti tehetségkutató  Tóth György
 Nyugati tehetségkutató  Kólya Zoltán
 Határontúli tehetségkutató  Sándor István
ORVOSI CSOPORT
Betegellátásért felelős orvos
Dr. Kovács László
Sérültellátásért felelős szakorvos
Dr. Schandl Károly
Szűrésekért felelős szakorvos Dr. Pelle Judit
Orvosi Stáb Dr. Dani Barbara 
Dr Lejko Dezső
Dr. Petrekanits Máté
Dr. Kovács Attila
 
Fizioterapeuta Petrovics Panna
Saáry Andrea
Dietetikus Homolya Orsolya
Asszisztens Gebauer Krisztina
Hegyi Karina
Masszőr Baráth Gábor
Vidics János
SPORTPSZICHOLÓGIAI CSOPORT
Sportpszichológus Kocsis Erika
Mentálhigiéniás szakember Bartos Bea
Juhász Tibor
KOMMUNIKÁCIÓ
Kommunikációs igazgató Balogh Balázs
VIP menedzser

Wollein Judit

Grafikus

Lorentz Attila

Fotó

ifj. Döme László

Varga Ildikó

Újságíró

Hernády Béla
Horváth László
Nagy Enikő

Szerkesztő-riporter Németh Zoltán
Asszisztens Mohácsi Klaudia
PTV Fekete Imre
Operatőr - vágó Döme László
Fekete Imre
 
Stúdió, hangosbemondás Balogh Bence
Lévai Imre
Ifj. Spindler József
Kommentátor Magyar Attila
Marketing

Berzlánovich Lívia
Buda Márton
Peringer Barbara

Ajándékbolt Pörgye-Csehák Kitti
Némethné Nagy Vivien
KOLLÉGIUM
Igazgató Kiss Zoltán
Igazgatóhelyettes Hegyi Márk
Nevelőtanárok Ásványi Balázs
Baboss Botond
Dudás József
Hegyi Márk
Kecskés Péter
Mácsodi Ferenc
Rivnyák Ferenc
Sipos Árpád
 
Óraadó tanárok Flier Éva (történelem, magyar nyelv és irodalom)
Toldi Szilvia (angol)
Takarítók Vezető: Mészáros Lionella
Bese Lídia 
Boros Istvánné
Fehér Ágnes
Gyökeres Zsanett
Heitler Sándorné
Kihári Istvánné
Nyúl Istvánné
Schnepp Katalin
Szerencsés Anita
Szerencsés Zsuzsa
Varga Andrea
Vizi Mónika
Vígh Andrásné
Weizengruber Istvánné
SPORTLÉTESÍTMÉNY
Műszaki igazgató Mészáros László
Létesítményvezető Szabó Péter
Műszaki vezető Koncz József
Gondnok Szöllősi Pál
Szám Ferenc
Litter László
Autóbuszvezetők Dánél László
Ódor Csaba
Tankó Zoltán
Stricker József
Mosoda Móri Józsefné
Nagy Zsoltné
Matus Edina
Pályakarbantartók

Boros Dávid
Bőcs István
Kovács Miklós
Erdész Imre
Heitler Tamás
Nitti Tamás
Polgár Tibor
Szabó Dániel
ifj. Szöllősi Pál
Resch Roland

Szertárosok Szendreiné Papp Erika
Szerencsés Lászlóné
 
ÉTTEREM
Vezető Balogh György
Szakács Bodnár Gábor
Schubert Jánosné
Iványi Dávid
Szeitz János
Konyhai kisegítő Kincses Julianna Borbála
Litter Edit
Kovács Andrea Etelka
Varga Mária
PUSKÁS AKADÉMIA SPORT HOTEL
Vezető Czene Ferenc
Szakács Balázs Péter
Szakács Norbert
Konyhalány Schmidt Jánosné
Felszolgáló Tóth Márkó
Varga Georgina
Kisegítők Szabó Péter
Szente József
Szentgyörgyi Gábor
Karbantartó id. Spindler József
Takarító Fóris László Józsefné
Éjjeli portás Szilágyi Lajos
PUSKÁS INTÉZET
Idegenforgalmi referens Lajtai Dóra

 

kibomlo kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Szülinaposok ma, holnap

Ma ünnepli születésnapját:

Legfrissebb eredmények

SZEOL SC - Puskás Akadémia FC
1-1
Komárom VSE - Puskás Akadémia FC II
0-5
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Bakonycsernye
3-3
Csákvár - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 (leány)
0-5
KISE - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 (leány)
0-5
Balatonfüred - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 (leány)
0-1
Illés Akadémia-Haladás - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15
1-3
Illés Akadémia-Haladás - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14
0-1
Puskás Akadémia FC - Békéscsaba 1912 Előre
3-0
Puskás Akadémia FC II - Videoton II
2-0
További eredmények
Hírlevél